Zosnulého manžela môžeta mať aj vo vibrátore. A takto zarába tisíce eur

0

 

Je dokázané že veľa pozostalých vdov sa často dotýka urien svojich nebohých manželov. Prečítajte si ako tento fakt premenili na biznis. 

Spopolnenie svojich polovičiek po ich smrti je dnes už pomerne bežná vec aj na Slovensku. Urny s popolom sa chodia rozsypávať na miesta kde si to zosnulý želal. Niekto však chce ostať doma v urne. Je dokázané, že mnohé pozostalé ženy tieto urny brávajú k sebe, rozprávajú sa s nimi či dokonca ich hladia.

Celoživotná láska sa jednoducho nikdy neskončí, dokonca ani úmrtím. Skrinka spraví zo zosnulého manžela večného milovníka.

Tento fakt využil Mark Sturkenboom, ktorý navrhol zázrak nazývaný 21 grams (21 gramov). Jedná sa spomienkovú skrinku, ktorá dokáže vyvolať pocity a vrátiť čas do doby kedy ešte milovaná osoba žila.

Táto skrinka obsahuje napríklad externé reproduktory, cez ktoré je možné si pustiť spoločnú zamilovanú pieseň. Pre tento účel skrinka obsahuje odkladací priestor pre iPhone.

otvorená skrinka 21 grams Zdroj: marksturkenboom.com

otvorená skrinka 21 grams Zdroj: marksturkenboom.com

Ďalej je možné využiť flakón plný vône, ktorú zosnulá osoba používala a skrinka tak pridá ďalší vnem. Všetko navyše umocní pohľad na manželov snubný prsteň, na ktorý je v hornej časti špeciálne vytvorené miesto. Súčasťou je aj kľúč ktorý zabezpečí intimitu.

Vibrátor 21 grams Zdroj: marksturkenboom.com

Vibrátor 21 grams Zdroj: marksturkenboom.com

Najdôležitejšia časť skrinky je tento vibrátor, do ktorého vám jeho tvorcovia dokážu nasypať až 21 gramov popola. Všetko spolu tak má za úlohu vrátiť čas do doby, kedy človek prežíval najkrajšie chvíle so svojou polovičkou a zažiť ich znovu a znovu. Veď lásky nikdy nieje dosť.

 

 

Zdroj: marksturkenboom.com

Snímky: marksturkenboom.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Lavína Mout Everest (snímka:youtube.com)
Smrtiaca lavína na Mount Evereste. Horolezec ju zachytil na jedinečné video

  Zem sa trasie!“, znie na pozadí videa, kde sa o pár sekúnd ukáže obrovská lavína.  Tragické zemetrasenie v Népale...

Zavrieť