Svojimi očami si podmanila internet. Malá mačka, žiaľ, trpí nevyliečiteľnou chorobou

0

 

Vie, ako robiť mačacie oči. Hovoríme o mačke Matilde. Tak, ako známy pes z reklamy Ftefan (podrobný článok tu), má aj táto mačka vrodenú chybu, ktorá ju spravila slávnou.  

V prvých mesiacoch života, to bola ešte normálna mačka menom Matilda. Až  kým jej v prvom roku života spontánne nezačali rásť šošovky. Mačka teraz musí brať lieky, ktoré zabezpečujú, aby vôbec neprišla o zrak. A paradoxne ju tento hendikep urobil slávnou. Vďaka sociálnym sieťam.

Matilde sa začali meniť oči v prvom roku života Zdroj: instagram.com @aliencatmatilda

Matilde sa začali meniť oči v prvom roku života Zdroj: instagram.com @aliencatmatilda

Majiteľka oznámila celý príbeh malej mačky a spravila tak zbierku na potrebnú operáciu. Už za päť dní vyzbierala potrebných 2 500 dolárov na základný zákrok. Po konzultácii so špecialistom sa však rozhodla operáciu nepodstúpiť. Peniaze bude investovať do budúcich návštev zverolekárov s dlhodobou liečbou, kde má Maltidla šancu na úplne vyliečenie. Táto mačka má totižto v službe Instagram neuveriteľných 65 tisíc sledovateľov.

Galéria:

Zroj: aliencatmatilda.com

Snímky: instagram.com @aliencatmatilda, aliencatmatilda.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
koláž SA (snímky:ebay.de, SA)
Dokonalý rozvod. Nemec rozrezal na polovicu vrátate auta celý spoločný majetok

  MacBook Pro, LCD televízor  alebo aj plyšový macko. Po 12 rokoch vzťahu všetko rozdelil na polovicu.  Ďakujem za dvanásť...

Zavrieť