Živá Barbie je späť. Ukázala sa po svojej ďalšej premene

0

 

Ľudská bábika, Valeria Lukyanova, dala o sebe opäť počuť. Najnovšie sa na sociálnych sieťach pochválila svojimi vypracovanými „tehličkami“ na bruchu.

Ukrajinská modelka je známa po celom svete ako ľudská Barbie. Na nejakú dobu sa odmlčala, no opäť prichádza s novými fotografiami svojho „prirodzeného“ tela. Tématicky sa odfotila v rozkvitnutej záhrade, kde sa chcela pochváliť svojou vypracovanou postavou.

Valeria Lukyanova (Snímka: facebook.com)

Valeria Lukyanova (Snímka: facebook.com)

Dnes sa už na ikonickú bábiku podobá tak veľmi, že by ste si ju mohli skutočne pomýliť s plastovou figúrkou. Mnohé názory odborníkov hovoria o viditeľných plastických zákrokoch na tele Valerie. Príkladom má byť plastika nosa, lícne implantáty či dokonca aj fakt, že si mala dať vybrať rebrá, aby jej driek vyzeral ešte útlejšie. Ukrajinská bábika napriek tomu stále tvrdí, že v minulosti podstúpila len operáciu na úpravu poprsia.

Galéria:

Snímky: facebook.com, twitter.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
Kate a Ashley Olsen (Snímky: pinterest.com, usmagazine.com)
Drogy či drastické plastiky. Takto sa zmenili vaše obľúbené hviezdy

  Mnohé filmové či spevácke hviezdy sa neustále snažia vyzerať čo najlepšie. Aby boli „večne mladí“, podstupujú kozmetické ošetrenia, úpravu...

Zavrieť