Žene sa podaril pôrod na palube lietadla. V čínskom Boeingu nad Amerikou

0

 

Skutočne nezabudnuteľný zážitok prežili cestujúci v lietadle na ceste z Tchaj-peje do Los Angeles. Jedna pasažierka počas letu porodila.

Pasažieri letu China Airlines budú mať ešte dlho načo spomínať. Mladej mamičke sa priamo počas letu narodila dcérka. Pri pôrode pomáhal lekár, ktorý taktiež cestoval touto linkou. Kvôli nečakanej situácii muselo lietadlo okamžite zmeniť trasu a neplánovane pristáť na Aljaške.

Po zverejnení tejto správy padla na aerolinky hneď vlna kritiky s otázkou, prečo vôbec do lietadla pustili ženu už v pokročilom štádiu tehotenstva. Žena mala posádku pred letom informovať, že je v 32. týždni tehotenstva, kedy už nemala do lietadla ani nastúpiť. Pre China Airlines to bude mať ešte v budúcnosti určitú dohru.

Matku s malým bábätkom odviezli hneď po pristaní na Aljaške do nemocnice. Lietadlo po niekoľko hodinovej prestávke pokračoval na svojej trase a zvyšných pasažierov dopravil do Los Angeles.

Záznam z tohto dramatického zážitku zachytila jedna z cestujúcich na video, ktoré zverejnila na Youtube. To dosiahlo už niekoľko stotisíc pozretí. Pozrite si, aké boli dramatické minúty v tejto neuveriteľnej situácii.

Zdroj: youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
thelmal1
Len fotením dokáže zachrániť život. Pozrite sa ako

  Podla štatistiky je v Spojených štátoch ročne utratených okolo 1,2 milióna psov. Veľké percento z toho sú pitbulteriéri, hlavne preto,...

Zavrieť