Kuriozita: Žena porodila dieťa počas jazdy do nemocnice. Jej muž všetko natočil

0

 

Stalo sa už veľakrát, že ženy porodili svoje deti na rôznych miestach. Avšak len zriedka môžete vidieť celý pôrod na videu. Budete prekvapení, ako rýchlo sa dá porodiť.

Niekto sa v nemocnici trápi hodiny či aj dni. Tejto mamičke ubehol celý pôrod za neuveriteľné tri minúty. Navyše sa všetko udialo na sedadle spolujazdca. Obaja rodičia to však bravúrne zvládli, a to všetko bez zbytočných stresov.

Trištvrte hodinu na ceste

Nie každému sa podarí prísť na čas do pôrodnice. Video bolo pravdepodobne dlhšie, nakoľko je v ňom spomenuté, že aktéri idú autom už asi trištvrte hodinu. Nič to nemení na tom, že dieťa prišlo na svet počas jazdy a matke neostávalo nič iné, len porodiť. Na upokojujúce tabletky či asistenciu pôrodných sestier mohli zabudnúť.

„Pozri na neho, je to chlapec“, hovorí muž na videu. „Keď plače, tak dýcha. Otázka je, či ešte potrebujeme ísť do pôrodnice,“ dodáva v zápätí s úsmevom. Ďalej už ostávalo len si tľapnúť na príchod dieťaťa na svet a patričné precítenie tohto krásneho momentu. Viete si predstaviť, že by ste prežili niečo podobné?

Zdroj: youtube.com

Snímky: reprofoto youtube.com 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Peter Sagan (Snímka: letour.fr)
Sagan predviedol neskutočný výkon. No opäť skončil druhý

  Aj 16. etapa Tour de France, ktorá je klasifikovaná ako horská, priniesla Petrovi Saganovi cenné body. Vybojoval si ich...

Zavrieť