Základné kamene dobrej kariéry si môžeš vybudovať už počas školy. Odlož leto bokom, teraz treba makať. 

Dávame priestor tvorivosti, dávame priestor mladým ľuďom, otvárame svoje dvere a ponúkame ti šancu. Je len na tebe, či sa jej chytíš.

Kto sme? 

SmeAktual.sk je moderný pop-spravodajský a life-stylový internetový portál, ktorý si brázdi cestu k tisíckam nových čitateľov. Čoraz viac ľudí si k nám denne nachádza cestu. Píšeme, fotíme, nakrúcame a robíme práve to, čo nás baví. Nevoláme to však práca, ale koníček.

Čo budeš robiť, keď vyštuduješ?

Človeče, už si niekedy rozmýšľal, čomu sa chceš naozaj vo svojom živote venovať? Čo ťa naozaj baví a chceš v tom byť dobrý? Či chceš byť len ďalší z tých, ktorí robia svoju profesiu len pre peniaze, aj napriek tomu, že ich nebaví?

Kam smerujem Zdroj: vitamintalent.com

Kam smerujem Zdroj: vitamintalent.com

Myslíš si, že po tebe tvoje vysnívané médiá či firmy siahnu len pre to, že máš na to papier zo školy? Dokáž im, že máš talent. Už teraz!

Dáme ti šancu. Chyť sa jej, drž sa a hlavne sa nepúšťaj

S nárastom čítanosti cítime aj veľkú zodpovednosť. Prinášať denne novinky z rôznych oblastí a popri tom sa venovať oblastiam, ktoré každého z nás bavia najviac, je časovo náročné. Prirodzene, stále rastieme a chceme, aby si s nami rástol aj ty. Dáme ti šancu pridať sa k nám, naučiť sa nové veci, spoznať ľudí a prezentovať samého seba.

Pracovať môžeš odkiaľkoľvek. Stačí ti počítač a internet. Zdroj: sheknows.com

Pracovať môžeš odkiaľkoľvek. Stačí ti počítač a internet. Zdroj: sheknows.com

Pokiaľ sa tvoji rovesníci budú venovať zbytočnému “ničnerobeniu” a flákaniu, ty sa budeš posúvať dopredu a budovať si svoje portfólio. Hovorí sa, že bez práce nie sú koláče. V tomto svete, žiaľ, ani bez praxe tie koláče mať nebudeš. Začni si budovať svoju cestičku už teraz.

Ukáž nám, kto si

Si štvrták či prvák, alebo opakuješ už druhý raz tretiu triedu? Nevadí, povedz nám, čo ťa baví a prečo si to práve ty, komu máme dať šancu. Skús to a uvidíš. Je len na tebe, ako sa ukážeš a či sa nám zapáčiš. Ak máš teda záujem na sebe pracovať, vyplň formulár uvedený nižšie, pošli fotku alebo napíš na mail, ktorý si nájdeš na našej stránke. 

Neber to však ako pohovor, nemaj strach a ani obavy. Snaž sa ale k tomu pristupovať s vážnosťou.

Chápeš to správne?

Na našom mene nám naozaj záleží a ty ho budeš spoločne s nami rozvíjať. Je jasné, že budeš musieť naozaj makať a bude to pre teba náročné. Naviac pri tom všetkom musíš naďalej zvládať svoje učivo v škole a na oddych budeš mať o čosi menej času ako tvoji rovesníci. Ničoho sa však neboj, ostane čas aj na iné koníčky či kamarátov.

Ako protihodnotu za svoje úsilie však dostaneš niečo, čo tvoji leniví kamaráti mať nebudú. Nadobudneš skúsenosti, naučíš sa mnoho vecí, budeš mať prax a pri najbližšom pohovore budeš môcť jednoducho ukázať, čo všetko si spravil a čo máš za sebou. A navyše, ak budeš veľmi šikovný/á, budeš za to dostávať aj odmenu.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

captcha

Máš ďalšie otázky? – napíš na redakcia@smeaktual.sk

Snímky: sheknows.com, thenextweb.com, vitamintalent.com, generalassemb.ly

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Kuriozita: Žena porodila dieťa počas jazdy do nemocnice. Jej muž všetko natočil

  Stalo sa už veľakrát, že ženy porodili svoje deti na rôznych miestach. Avšak len zriedka môžete vidieť celý pôrod...

Zavrieť