Zabudnite na nákupný zhon. Toto sú vianočné darčeky, ktoré vyrobíte aj sami doma

0
Showing 1 of 5

 

Nestihli ste ešte nakúpiť vianočné darčeky pre vašich blízkych? Pokiaľ nemáte čas na zdĺhavé nákupy, poradíme vám, čo by ste mohli vytvoriť aj sami doma. Týmito darčekmi potešíte vašu rodinu a známych a naviac ušetríte nejaké to euro.

Vytvorte originálne tričko

V jednoduchosti je krása. Jediné, čo potrebujete, je jednofarebné tričko a kúsok látky výraznejšej farby, so vzorom alebo z koženého materiálu. Fantázii sa medze nekladú, a tak si môžete vzory a farby prispôsobiť podľa seba.

Z kúska látky si vystrihneme vzor vrecka (vzor vám prinášame nižšie v galérii, môžete si ho vytlačiť a obkresliť na látku, prispôsobte ho veľkosti trička, vystrihnite však tvar väčší než samotný vzor, aby ste mohli boky zahnúť).

Po bokoch zahneme kraje a v takomto tvare priložíme na želané miesto na tričku. Teraz už len stačí vrecko našiť, na čo potrebujete aspoň trošku zručnosti, pretože lepšie je vrecko našiť na šijacom stroji.

Galéria:

Snímky: hsamuel.co.uk, jrzgirlz.com, etsy.com, accentclothing.com

TIP: Pre prechod na ďalšiu stranu použite tlačidlo NEXT v pravom hornom rohu.

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
google-algorithm
Toto sú najčastejšie otázky pre Google. V roku 2015

  Tak, ako každý rok, Google nám dáva informáciu, čo sme najviac vyhľadávali a o čo sa najviac zaujímal celý...

Zavrieť