Zabudnite na materiálny svet. Tento chlapík má srdce na správnom mieste

0

 

Veľa z nás niekedy zachránilo nejaké zviera. Sú však aj takí, ktorí robia pravý opak. Tento chlap k nim však nepatrí. Zachránil malé sŕňa, ktoré ho zobralo ako vlastnú mamu. 

Kŕmiť každé štyri hodiny, neustále sledovať a udržiavať v teple a dokonca obetovať svoje oblečenie. Mnoho ľudí by takúto obetu neprinieslo. Muž menom Darius však áno. Keď prvýkrát videl toto malé “čudo”, hneď si uvedomil, že niečo nie je v poriadku. A veru nebolo. Zviera malo poranenú nohu, a tak by nestíhalo za svojou mamou a bračekom.

Príroda by tento problém pravdepodobne vyriešila po svojom a tento malý tvor by neprežil. Jeho strážny anjel Darius sa však rozhodol ísť proti prírode a pokúsil sa o záchranu. A viete, ako mu to išlo? Až tak dobre, že z toho vzniklo jedno z najmilších videí tohto roka.

Toto video natočil neďaleko Yellowstonského Parku, kde nakoniec toto malé sŕňa chcel vypustiť. „Nikto nenahradí jeho skutočnú matku,“ povedal Darius vo videu. Malý tvor sa však rozhodol inak. Od svojho záchrancu sa nechcel pohnúť ani na krok. Podarilo sa to až po nejakom čase, kedy sa ukázala jeho matka a svoje dieťa si zobrala naspäť.

Video má 17 minút, no oplatí sa dopozerať celé.

Zdroj: youtube.com

Snímky: reprofoto youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Je to dokázané! iPhone 6s je pomalší ako jeho predchodca

  Jednoduchý test, no výsledok, ktorý by ste nečakali. iPhone 6s zlyhal. Porazil ho dokonca aj LG Nexus 5X. Príjemný...

Zavrieť