Za obezitu môžu aj rodičia. Toto video zmení váš pohľad na život

0

 

Už viac neubližujte svojim deťom. Video, za ktorým stojí detské zdravotné centrum v Atlante, bojujúce proti detskej obezite, sa vracia až do vášho ranného detstva. Po jeho vzhliadnutí dokáže zmeniť život vám, no i vašej rodine. Ukazuje realitu, ktorú možno zažívate každý deň. 

Obezita je rizikovým faktorom pre mnoho chorôb, ktoré sa zaručene dostavia. Veľa obéznych ľudí si svoje problémy prinieslo už z detstva. Práve vtedy mohli byť vaši rodičia jedným z dôvodov, pre ktoré dnes zažívate zdravotné problémy spojené s obezitou.

Dieťa je to, čo mu poviete Zdroj: links.org.au

Dieťa konzumuje to, čo mu poviete Zdroj: links.org.au

Ak ste obézny, nehádžte vinu len na svojich rodičov. Zmeňte seba, aby vaši potomkovia nemuseli trpieť a zažívať to isté, čo vy. A vedzte, že ak sa rozhodnete zmeniť životosprávu svojich detí, schudnete popri nich aj vy, a to celkom prirodzenou cestou. Naozaj, pokiaľ nechcete mať svaly ako fitness model, netreba sa potiť každý deň vo fitness centre či denne preplávať 40 dĺžok bazéna.

Stačí zmeniť svoj pohľad na jedlo a stravovať sa racionálne, čo naozaj nie je až tak zložité. Vo videu je možné vidieť, čo sa dialo počas vášho života od narodenia až po súčasnosť. Spravte všetko pre to, aby ste nedopadli takto vy či vaše deti.

Deti nerozhodujú, čo budú jesť. Ako sa budú stravovať, určujú ich rodičia.

Na schudnutie a zmenu životosprávy máme pár dobrých rád, ktoré si môžete prečítať v tomto článku.

Zdroj: youtube.com, strong4life.com

Snímky: reprofoto youtube.com, links.org.au

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
internet (snímka: wacom.com)
Toto je 5 webových stránok, ktoré vám zmenia život

  Chcete spoznať úplne nový svet internetu? Zapíšte si tieto stránky.  Internet nemusí byť len facebook.com a ďalšie stránky, ktoré...

Zavrieť