Will Smith ako najnebezpečnejší zločinec sveta. V novom filme

0

 

Do kín prichádza ďalšia komiksová adaptácia, ktorá však ponúkne divákom nevšednú zápletku. V hlavnej úlohe sa nám nepredstavia superhrdinovia, ako to býva zvykom.

Suicide Squad, alebo aj samovražedný oddiel, je zasadený do sveta DC Comics. Tajná vládna organizácia A.R.G.U.S., ktorú vedie Amanda Wallerová, vytvorí skupinku super zločincov a posiela ich na tie najnebezpečnejšie misie výmenou za kratšie tresty. Nie každý sa však vráti živý.

Ak ste fanúšikom DC Comics alebo sledujete napríklad seriál Arrow, tak ste sa určite už zo Suicide Squad stretli. V jeho filmovom prevedení sa nám predstavia známe aj menej známe postavy. Will Smith si zahrá postavu nájomného vraha Deadshota, sekundovať mu bude charizmatická Margot Robbie ako Harley Quinn, šialeného Jokera bude zobrazovať Jared Leto.

Ďalej uvidíme postavy ako Captain Boomerang, Enchantress, Rick Flagg, Killer Croc, El Diablo, Slipknot či Katana a nebude chýbať ani Batman v podaní Bena Afflecka.

O scenár aj réžiu sa postaral talentovaný David Ayer. Z jeho tvorby stojí za povšimnutie Street Kings, Patrola, minuloročná vojnová dráma Železné srdce a hlavne, dnes už kultový, Training Day. Suicide Squad bude preňho vítaná zmena a veríme, že odvedie dobrú prácu. Film sa do kín dostane budúci rok v auguste.

Zdroj: youtube.com, imdb.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
Peter Sagan
Šialený finiš na Tour. Peter Sagan ukázal neuveriteľný výkon

  Záver 13. etapy mal nečakaný záver. Peter Sagan so smolou na druhom mieste, no so zeleným dresom. Začiatok dnešnej...

Zavrieť