Cez WhatsApp už dokážete telefonovať. A zadarmo

0

 

Nová verzia známej aplikácie konečne umožní aj hlasové hovory cez internet. 

Pozitívna správa pre fanúšikov najpoužívanejšej chatovacej aplikácie WhatsApp, ktorú vlastní od roku 2013 Facebook. Na konferencii Facebook developer F8, určenej pre vývojárov, zástupcovia spoločnosti oficiálne potvrdili príchod telefonovania priamo cez aplikáciu. Spoluzakladateľ WhatsApp Brian Acton uviedol, že možnosť telefonovať cez zariadenia využívajúce iOS bude dostupná do „pár týždňov”.

Pre telefóny s Androidom je táto služba sprístupnená už od minulého mesiaca, bohužiaľ, len pre pár vyvolených, ktorí dostali pozvánky. Používatelia WhatsApp pritom už teraz dokážu posielať zvukové správy podržaním ikony mikrofónu nad klávesnicou.

Vedeli ste, že…

WhatsApp má aj funkciu skenovania QR kódu? V menu zvolte funkciu WhatsApp web a môžete naskenovať tento kód zo stránky. V iOS však zatiaľ túto funkciu nenájdete.

QR kód na stránke WhatsApp.com Zdroj: whatsapp.com

QR kód na stránke WhatsApp.com Zdroj: whatsapp.com

 

 

Zdroj: fbf8.com, whatsapp.com

Snímky: whatsapp.com, culturemob.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Vysoké Tatry na 360 stupňovom videu. Snímka: YouTube.com
Pozrite si Vysoké Tatry ako nikdy predtým. V špeciálnom videu

  Ako priamo zo zjazdovky. Vďaka novej technológii 360 stupňových videí na YouTube si viete pozrieť miesta, ako napríklad zo...

Zavrieť