Vysoké Tatry sa objavili vo výbere najlepších destinácií sveta

0

 

Slovensko boduje. The Guardian vybralo naše veľhory ako jedno z najlepších miest na dovolenku. 

Jedny z najväčších novín na svete, The Guardian, zverejnili rebríček top 40 destinácií na prežitie rozprávkovej dovolenky. Medzi prvými pätnástimi svetovými miestami sa nachádzajú aj naše Vysoké Tatry, ktoré noviny vyzdvihli najmä kvôli prírode a ich možnostiam pre lyžiarov či snowboardistov.

V príspevku sa dokonca uvádza tiež priame spojenie z Londýna do Popradu prostredníctvom leteckej spoločnosti Wizz Air. Návštevníka by spiatočná letenka v prípade týždenného pobytu vyšla približne 40 €.

The Guardian taktiež odporúča jedno z najznámejších lyžiarskych stredísk na Slovensku Jasná v Nízkych Tatrách. Rovnako návštevu Tatranskej Lomnice, Starého Smokovca či Štrbského Plesa. Okrem prírodných krás sú spomenuté tiež aquaparky, ktoré dokonale doplnia príjemnú jarnú lyžovačku.

 

Vysoké Tatry (Snímka:klimaholidays.gr)

Vysoké Tatry (Snímka:klimaholidays.gr)

Zdroj: theguardian.co.uk

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
Snímka
Nová limitovaná edícia konzoly PlayStation 4

  Limitovaná edícia. Toto spojenie vždy priláka fanúšikov, záujem a hlavne kupcov. Pozrite si, ako vyzerá nový „BatStation4“. Sony sa...

Zavrieť