Vodič Fabie svojou ignoráciou ohrozil ľudské životy. Zablokoval hasičov

0

 

Aj takto to môže vyzerať, keď si za volant sadne vodič, ktorý by v aute nemal sedieť asi ani na mieste spolujazdca. Predstavte si, ako by to dopadlo, keby sa na každej križovatke našiel takýto vodič.

Dusíte sa, ležíte v kŕčoch, krvácate, horí vám dom alebo vás zasiahla potopa? Nevadí, sanitka či hasiči tu budú o chvíľočku. Teda v prípade, ak nebudú na cestách vodiči ako tento. Aj vy sa čudujete, prečo ho hasičské auto nepotlačilo? Jednoducho nemohlo.

Pravdepodobne takto vyzerá strop ľudskej ignorácie. A možno to celé bolo zapríčinené len dôsledkom ohlušujúcej hudby v aute či používaním smartfónu počas čakania na svetelnej križovatke. No každé zdržanie záchranných jednotiek môže mať fatálne následky.

Utvorte si svoj vlastný názor na tohto vodiča.

Zdroj: youtube.com

Snímky: youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
deadpoolmothersday
Šialená akcia či prepadák. Takto bude vyzerať nový film o anti-hrdinovi od Marvelu

  V marvelovskom svete môžeme nájsť stovky postáv. Niektorí sú hrdinovia, niektorí zločinci a niektorých by sme len ťažko zaškatuľkovali....

Zavrieť