Viete, čo majú spoločné GoGo, Sajfa či Ivan Jakeš? Behajú pre skutočné hodnoty

0

 

Aby tí, ktorí dnes nemôžu, mohli opäť chodiť. Podporte beh Wings for Life Run 2016 v Bratislave.

Skutočné hodnoty. Slovné spojenie, ktoré odkazuje na niečo naozaj dôležité. Avšak čoraz viac sú tieto hodnoty zamieňané za iné, často naozaj neskutočné. Následujúce riadky vás však budú navádzať na tie správne chodníčky.

Podporte svoje vlastné zdravie a aj zdravie iných jedným a tým istým behom. Ako?

Charitatívne aktívni nie sú len celebrity a bohatí ľudia

Nemusíte byť ani milionárom či hercom, aby ste mohli podporiť dobrú vec. Stačia vám práve vaše skutočné hodnoty. Svojou účasťou na charitatívnom behu Wings for Life World Run 2016, ktorý sa bude konať 8. mája v Bratislave, podporíte nadáciu Wings for Life, ktorá dáva nádej tisíckam hendikepovaných.

Bratislava Ročník 2015 Zdroj: wingforlifeworldrun.com

Bratislava Ročník 2015 Zdroj: wingforlifeworldrun.com

Táto nadácia totiž skúma poranenia miechy, ktoré často vedú k čiastočnej alebo úplnej strate pohyblivosti rôznych častí tela.

Ľudia v 34 lokalitách na celom svete pobežia naraz

Bežci na celom svete vyštartujú v ten istý čas – či v lokalitách alebo ako Selfie bežci, ktorí budú používať svoje mobilné telefóny. Všetci bežci a vozíčkari sa tak stretnú na štarte bok po boku. Ak by ste bežali v inej krajine, môžete sa stretnúť aj napríklad s pilotom F1 Davidom Coulthardom.

WFLWR Zdroj: wingforlifeworldrun.com

WFLWR Zdroj: wingforlifeworldrun.com

Vytvoriť si môžete napríklad vlastný tím ľudí, prípadne sa do nejakého tímu pridať. Takisto si môžete vytvoriť svoju vlastnú kampaň, cez ktorú sa vám môže podariť vyzbierať tak potrebné prostriedky.

Cez otlaky na nohách

Vašou účasťou môžete pomôcť postaviť sa na nohy mnohým, ktorým život túto možnosť dočasne zobral. Na slovenskej štartovej čiare stretnete osobnosti ako je napríklad YouTuber Daniel “GoGo” Štrauch, kajakárka Jana Dukátová, motocyklový pretekár Ivan Jakeš, crossfit tréner Dominik Hopjak, herec Filip Túma či známy moderátor a bežec Matej “Sajfa” Cifra.

Ďakovné fotky zdroj: wingforlifeworldrun.com

Ďakovné fotky zdroj: wingforlifeworldrun.com

Dosť bolo rečí. Obujte si topánky a už 8. mája 2016 sa môžete pripojiť k tisíckam bežcov po celom svete. Zoberte priateľov, rodinu či známych a spolu ukážte, čo je spolupatričnosť. Zaregistrovať sa, zistiť viac či podporiť finančnou sumou môžete po kliknutí na tento odkaz.

Bežte pre tých, ktorí bežať nemôžu.

Zdroj: wingsforlifeworldrun.com

Snímky: wingforlifeworldrun.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
šaty (Snímka: knockoffnightmares.com)
Totálne sklamanie. Toto sú dôvody, prečo neveriť čínskym internetovým obchodom

  Aj vám sa už stalo, že ste si objednali z internetu krásne večerné či dokonca svadobné šaty, avšak dobre vyzerali...

Zavrieť