Videli ste už niekedy motorku surfovať? Pozrite si toto video

0

 

Video, ktoré vás doslova zhltne. Samotný motocross je zaujímavý a ťažký šport. Čo sa však stane, ak upravíte motorku, aby mohla jazdiť na vode? Sledujte.

Zo začiatku si pomyslíte, že pozeráte na klasické mx video. Podobné, ako ste už videli veľakrát. Prejazd na „kroske“ cez rieku, jazdenie vo vode popri pláži či podobné kúsky, nazývané hydroplaning? Na motorke ste už možno videli prejsť aj známu rieku Mississippi. Nuda, hovoríte si.

Avšak tento jazdec to rozbalí naplno a svoj stroj prevetrá na otvorenom mori. A aby toho nebolo málo, treba zahanbiť aj pár skúsených surferov a pokoriť nejakú tú vlnu. A veru že nie obyčajnú, ale naozaj riadnu vlnu. Teraz skúste povedať, že to je nuda.

Toto video má už za necelých 22 hodín neuveriteľných 3,5 milióna videní. Prečo? Pretože sa naozaj je na čo pozerať. Tak to býva, keď sa plnia sny.

Nezabudnite si ho vychutnať v 4K rozlíšení.

Zdroj: youtube.com, motocross.transworld.net
Snímky: youtube.com, reprofoto youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Premena posilka (snímka:facebook.com/fitup)
Slovenka ukázala premenu roka. Takto schudla do plaviek

Za pol roka schudla 17 kíl a jej fotka s novou identitou dobyla Facebook.  Volá sa Laura, je zo Žiliny...

Zavrieť