“Vedeli sme, že sa vrátia.” Pokračovanie úspešného veľkofilmu ponúka prvý trailer

0

 

Deň nezávislosti bol film, ktorý zožal u divákov nemalý úspech. Vo svojej dobe ohúril najmä kvalitným hereckým obsadením, ale aj prevratnými efektmi, za ktoré získal Oscara. Po dvadsiatich rokoch je späť s novým príbehom.

Za použitia pozbieranej mimozemskej technológie, ktorá na zemi ostala po prvom útoku, sa svetoví experti snažia vyvinúť zbrane, ktoré by poslúžili k obrane planéty. Svetové vlády pochopili, že nemá zmysel bojovať medzi sebou a spojili svoje sily pre obranu planéty pred skutočným nepriateľom.

Ale nič ich nepripraví na pokročilú a rozsiahlu silu votrelcov, ktorí sa blížia k Zemi. Iba odvaha a vynaliezavosť niektorých statočných mužov a žien môže zachrániť ľudstvo pred vyhynutím.

Do filmu boli obsadení Jeff Goldblum, Bill Pullman, Vivica A. Fox, Brent Spiner a Judd Hirsch, ktorí si zahrali aj v prvom dieli. Štúdio chcelo, aby sa na filme zúčastnil aj Will Smith, ten však ponuku odmietol, osud jeho postavy je preto otázny.

Independence Day – Resurgence má u nás premiéru 30. júna 2016. Ostáva len dúfať, že nesklame a vyrovná sa kvalitám svojho predchodcu.

Zdroj: cosmicbooknews.com

Snímky: 7-themes.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
Doplnky stravy, ktoré vám pomôžu zvládnuť prichádzajúcu zimu. Vyberte si tie správne

  Pripravte svoje telo na náročnú zimu. Odvďačí sa vám dvojnásobne.  Každé telo potrebuje kvalitnú stravu, z ktorej získava tak dôležité vitamíny...

Zavrieť