Vaše obľúbené kreslené postavičky. Ako sa na nich podpísal zub času?

0
Showing 1 of 3

 

Aj animované postavičky môžu starnúť. Stačí si to len predstaviť. Pozrite si svoje Disneyovky, na ktorých sa odzrkadlil samotný čas a povaha ich práce.

Andrew Tarusov je meno autora, ktorý sa zaoberá kresbou. Tento krát nezabudol ani na známe postavičky z dielne svetoznámeho Walta Disneyho, či Warner Bros.

Herci majú predsa ťažký a náročný život. Často sú vyťažení a v strese. Veľa krát sa hercom stáva, že jednoducho vyhoria a prestane byť o nich záujem. Andrew sa v tejto sérii zameral práve na osudy kreslených hercov.

A priznajme si. Tieto rozprávky boli kusom detstva asi každého. Existujú predsa už vyše 80 rokov.

Zubatý, dlhé uši a večne usmievavý Goofy. Urobí váš šťastným, len za jedlo. Jeho mozog sa nikdy nevyvinul na toľko, aby nemusel skončiť na ulici. Veď ho poznáte.

IMG_3052

Najväčší súper Mickeyho Mousa. Biely káčer Donald sa nikdy nestal tak populárnym ako jeho rival Mickey. Presne taká istá rivalita ako králik Bugs Bunny a káčer Daffy Duck od Warner Bros.

IMG_3053

Večná láska až za hrob. Zamilovaný Buggs Bunny a jeho žena Lola. Spomínate si na rozprávkový film Space Jam? Ak nie, je na čase si ho pozrieť.

IMG_3055

Tip: pre prechod na ďalšiu stranu použite tlačidlo NEXT v pravom hornom rohu.

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Shot_04a+1398x699
Najrýchlejšie SUV má Bentley. Ako jediné môže ísť 300 km/h

  Superluxusné SUV od spoločnosti Bentley má jedinečný prívlastok. Je najrýchlejšie z najrýchlejších. Bentley Bentayga. Jeden z avizovaných a najočakávanejších...

Zavrieť