V taiwanskom McDonalde majú kurióznu obsluhu. Je táto žena robot?

0

 

Viete si predstaviť, že by vás vo vašom obľúbenom McDonalde obsluhovala táto „dievčina“?

Krásny spievajúci robot HRP-4C či robot menom EveR, ktorý dokáže vyjadriť emócie. Môže byť! Avšak toto dievča ju svojim výzorom jednoznačne prekonáva. Je z mäsa a kostí a pomaly sa stáva nie len miestnou celebritou.

Weiwei na pracovisku Zdroj: tumblr.com

Weiwei na pracovisku Zdroj: tumblr.com

Wei Han Xu, kráska, ktorá pripomína tamojšiu verziu plastovej Barbie, naozaj vyzerá ako robot. Naživo si ju môžete pozrieť v lokalite Da’an District of Taipei City. V miestnej predajni rýchleho občerstvenia brigáduje Weiwei už asi päť rokov.

Je to dar alebo prekliatie? 

Weiwei vďaka svojmu vzhľadu zarába peniaze aj vystupovaním na mnohých akciách, no jej tamojší manažér si myslí niečo úplne iné. Tvrdí, že pre ich predajňu to nie je výhodné, nakoľko si ju ľudia stále fotia alebo sa jej snažia prihovárať. Za svoju internetovú slávu ručí blogerovi menom RainDog, ktorý jej fotky z obľubou dáva na svoj blog.

Myslíte si, že Weiwei má na viac ako na McDonald a jej kariéra profesionálnej manželky ju čaká doslova za rohom? Podeľte sa o svoj názor v komentároch.

Zdroj: raindog.pixnet.net/blog

Snímky: raindog.pixnet.net/blog, tumblr.com

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Google vám ukáže, ako môžete ušetriť. Ak začnete používať zelenú energiu

  Chceme ušetriť peniaze a využívať solárnu energiu, ale nevieme, či je naša strecha vhodným adeptom. Bude to vôbec efektívne?...

Zavrieť