Vozí svetové hudobné hviezdy. Pozrite sa, čo s nimi robí v aute

0

 

Nič netušiaci Justin Bieber, pekná Mariah Carey a Jennifer Hudson ako utrhnutá z reťaze. Pozrite si podarené videá od známeho zabávača. Takto svoje hudobné hviezdy uvidíte málokedy. 

Pri nástupe netušia, čo sa bude diať. Známy americký zabávač James Corden pozýva umelcov do svojej nočnej šou, no pred tým im ponúkne aj dovoz do štúdia. Po ceste však úmyselne podsúva pikantné otázky a púšťa ich vlastné pesničky, aby ich donútil spievať. Darí sa mu to nad mieru dobre.

Prespievaná objednávka rýchleho občerstvenia od Jennifer Hudson, jemné dotyky od Mariah Carey či zložená rubiková kocka od Justina Biebera. Je vidieť, že talentovaní ľudia žijú presne tým, čo ich živí.

Výkony, kde sa James Corden naučil naspamäť pesničky svojich spolujazdcov, sú takisto úžasné.

Justin Bieber v najnovšom videu naozaj pobavil. Zrejme už nie je tým dieťaťom, čo bol. Táto dvojka sa tak zohrá, že video naozaj stojí za pozretie.

Jennifer Hudson zo začiatku netušila, ale následne sa ukázala v najlepšom svetle. Presvedčte sa sami.

Mariah Carey sa javila ako neuvoľnená, no aj ju zlomil.

Zdroj: youtube.com

Snímky: reprofoto youtube.com

SmeAktal- redakcia - kariéra

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Na slovenských vodách sa odohrá vojna. Na lodiach

  V minulosti sa takáto bitka odohrala v areáli Divoká Voda v Bratislave a veru bolo sa naozaj na čo pozerať....

Zavrieť