V Androide sa nachádza tajná hra. Ukryl ju tam Google

0

 

Pri príležitosti nového Androidu vám ukážeme jedno z tajomstiev toho predchádzajúceho, ktorý už máte vo svojom telefóne. 

Všetko, čo potrebujete, je smartfón a Android s verziou 5 – Lollipop. A ako zistíte, že váš telefón obsahuje túto verziu? Jednoducho vstúpite do nastavení smartfónu a kliknete na možnosť informácie o telefóne.

Následne v položke, kde máte uvedenú verziu systému Android, potrebujete vidieť na prvom mieste číslovku 5. V súčasnosti má tento systém asi 10 percent všetkých telefónov s Androidom.

K hre sa dostanete jednoduchým trikom. Pri spoločnosti Google je známe, že do Androidu vždy pridá malé prekvapenie, takzvaný easter egg.

Začnite čo najrýchlejšie klikať na položku s verziou systému. Po pár sekundách „ťukania“ sa vám objaví na obrazovke lízatko s nápisom lollipop. Tomu viete klikaním meniť farbu. No pokiaľ na ňom podržíte prst, spustí sa hra.

Tá je podobná ako v minulosti známy Flappy Bird. Tu sa snažíte malou postavou Androidu trafiť pomedzi lízatká tak, aby ste sa ich nedotkli.

Galéria:

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Patrik Kováč
Podporte nás

Patrik Kováč

Robím to, čo ma baví, a preto som redaktorom portálu SmeAktual.sk
Patrik Kováč
Podporte nás
Staršie príspevky:
ISIS - (snímka: theguardian.co.uk)
Selfie bojovníka za ISIS do pár hodín naviedla nálet USA. Chválil sa ňou na sociálnych sieťach 

  Zrejme jeden z ďalších adeptov na Darvinovu cenu. Po tom, čo nahral svoju selfie, základňu zbombardovali za kratšie ako...

Zavrieť