Ukázali technológiu, ktorá vodičom zachráni život. Predbiehanie kamiónov sa stane hračkou

0

 

S unikátnym nápadom, ktorý podporuje bezpečnosť na cestách, prišla spoločnosť Samsung. Táto idea sa pretavila do reality a vznikla tak technológia menom Samsung Safety Truck. Kamióny tak čoskoro budeme obiehať omnoho bezpečnejšie.  

Denne na cestách zomrie veľa vodičov. Mnoho dopravných nehôd je zapríčinených snahou o obiehanie. Predbiehanie kamiónov na menších cestách je tak každodenným problémom.

Tento nápad zrealizovala spoločnosť Samsung. Vzniklo tak niečo, čo bude zachraňovať ľudské životy. Nápad je dobrým prínosom, aj keby mal zachrániť čo i len jedného človeka.

Pozrite si, ako vlastne funguje Samsung Safety Truck. Predná bezdrôtová kamera v reálnom čase prenáša obraz a dianie, odohrávajúce sa pred kamiónom na jeho zadnú časť, kde sa nachádza zobrazovacie zariadenie. Tak jednoduché a pri tom tak efektívne.

Zdroj: leoburnett.com

Snímky: reprofoto youtube.com, youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
55328_2_1
Hra vášho detstva ožíva. Doom prichádza s krvavým trailerom

  Kto z nás by si nepamätal kultovú hernú klasiku, akou bol Doom. Štúdio Bethesda predstavilo na tohtoročnej hernej konferencii...

Zavrieť