Túto párty nesmieš zmeškať! Príď si vychutnať naozajstnú kultúru ulice

0

 

Red Bull BC One CZ/SK Cypher je tu! Sobotná „brejkerská“ súťaž, na ktorej nesmie chýbať žiadny fanúšik hip-hopu, je konečne tu. V Banskej Bystrici bude naozaj hustá atmosféra.

Tri kľúčové veci: Sobota 25. júl, Banská Bystrica (klub Ministry of Fun) a šestnásť B-Boys. Nič viac si nemusíš pamätať. Ak tam budeš, na tanier ti naservírujú ťažkú porciu zábavy. Budeš mať česť spoznať nového česko-slovenského majstra v breakingu. Vypočuješ si dobrú hudbu a zabavíš sa na afterpárty.

Red Bull Bc One CZ/SK Cypher Praha 2014 Zdroj: redbullcontentpool.com

Red Bull Bc One CZ/SK Cypher Praha 2014 Zdroj: redbullcontentpool.com

Táto akcia sa koná v rámci festivalu The Legits Blast, ktorý trvá osem dní a je spojením viacerých projektov. Čo všetko si tam mohol a ešte môžeš vidieť a zažiť si môžeš prečítať v tomto linku.

Red Bull BC One CZ/SK Cypher

Od svojho založenia v roku 2004 sa stal Red Bull BC One poprednou súťažou vo svete B-Boyingu. Najprv táto súťaž existovala len na pozvánky, ktoré dostávali iba najlepší svetoví B-Boys. Teraz má možnosť prebojovať sa na svetové finále každý.

Práve finále a začiatok cesty niektorého zo šestnástich tanečníkov v česko-slovenskej kvalifikácii môžeš vidieť v sobotu. Top tanečné skills bude dopĺňať skvelý program. Lístky na hlavný deň festivalu si môžeš objednať napríklad v tomto odkaze.

Ktorú variantu si zvolíš, je len na tebe. Ak by ti nestačilo info, ktoré sme ti dali, klikni na tento odkaz a dozvieš sa viac.

Ak sa ti nebude chcieť ísť domov, máš možnosť navštíviť projekt Rep Your Country, ktorý sa koná v nedeľu v Europa Shopping Center. Vstupné je grátis pre každého.

Ešte stále nemáš dosť?

Pozri si toto video, ktoré ti zaručene napovie, kde to roztočia už túto sobotu.

Nie že použiješ hashtag #bcone, kto vie, koľko by si zase sedel pri počítači. Vidíme sa tam!

Zdroj: redbull.com, thelegitsblast.com

Snímky: redbullcontentpool.com

 

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Vysoké Tatry (snímka:youtube..com)
Slovensko na svetovom videu. Pozrite sa, na čo môžeme byť hrdí

  Osem mesiacov natáčania, desiatky dní strávených na horách a tisíce najazdených kilometrov. Takto vyzerá video, ktoré ukazuje najkrajšie časti...

Zavrieť