Triky, ako zmeniť svoj YouTube prehrávač

0

 

Skrytých trikov na serveri YouTube nájdete nespočetne veľa. Pozrite si, aké jednoduché je mať nový prehliadač či ako sa prepnúť do režimu “pozeranie na televízii”. Pri tom vám bude stačiť len pár tlačidiel.

Nový prehrávač

Je váš starý prehrávač na serveri YouTube už odpozeraný a chcete nový, ktorý poskytuje lepší dizajn a nové výhody? Dizajn nového pripravovaného prehliadača posúďte sami. Jeho funkčnosť je lepšia v tom, že video je prehľadnejšie a na celej obrazovke celá lišta po chvíľke zmizne.

Nebude vás tak už naďalej otravovať naháňačka šedého načítavania, ktoré často dobieha “červený súper”.

Na to, aby ste mali takýto prehrávač, vám postačia dve kliknutia. Choďte na tento odkaz a nižšie na stránke kliknite na modré tlačidlo Prejsť na prehrávač. Hotovo. Ďalšie videá vám budú fungovať už s novým prehrávačom.

Funkcia LeanBack

Niektoré staršie televízie nemajú vstavaný prehrávač YouTube. Za pozornosť tak stojí aj funkcia LeanBack, ktorá premení YouTube tak, aby sa dal ovládať len pomocou klávesnice. Na ovládanie vám teda postačí len 5 tlačidiel. Štyri šípky a klávesa Enter.

Rozhranie, na ktoré stačí len klávesnica Zdroj: reprofoto youtube.com

Rozhranie, na ktoré stačí len klávesnica Zdroj: reprofoto youtube.com

Táto funkcia je tak vhodná na prehrávanie videí na televízii, ktorá je napojená na internet.

Do riadku, kde zadávate adresu, stačí napísať www.youtube.com/leanback.

Zdroj: youtube.com

Snímky: reprofoto youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
B97468549Z.120150614072846000GAP9TGH0.21
Krokodíl alebo hroch v uliciach. Pri záplavách utiekli zvieratá zo ZOO a zahynulo najmenej 9 ľudí

  Aj dravé zvieratá zo zoologickej záhrady sa voľne pohybovali po uliciach. Záplavy v Tbilisi stáli život najmenej deviatich ľudí. Troch z...

Zavrieť