Triky, ako na letné selfie pod vodou. Pomocou vášho telefónu

0
Showing 1 of 4

 

Chceli by ste si robiť zaujímavé selfie pod vodou a nemáte rozpočet na vodotesný telefón či drahé púzdra? Pozrite si pár nápadov, pomocou ktorých môžete fotiť aj pod vodou a za minimálne náklady. 

Hurá pod vodu. Je to zábava a navyše vytvorené fotky či videá vyzerajú super. Ak ste si mysleli, že na fotky pod hladinou treba špeciálne vybavenie, mýlili ste sa. Stačí vám na to minimálny rozpočet. Myslite však na to, že pod vodou vám nebude fungovať dotyková plocha, a to skoro na žiadnom smartfóne.

Pred kúpaním si teda nainštalujte aplikáciu, ktorá bude slúžiť ako samospúšť. Väčšina smartfónov však takúto možnosť podporuje už v základe.

Ak si dáte záležať a budete kreatívni, vzniknúť môžu aj takéto fotky.

Pre nápady, ako zabezpečiť svoj telefón, aby mohol fotiť pod vodou, kliknite na tlačidlo NEXT v ľavom hornom rohu.

Varovanie: Všetky metódy skúšajte len na vlastné riziko. 

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Susednej Prahe môžeme len závidieť. Majú jednu z najlepších ZOO na svete

  Za krásou prírody netreba chodiť ďaleko. ZOO Praha sa umiestnila na bronzovom, treťom mieste najobľúbenejších zoologických záhrad v Európe. Rebríček...

Zavrieť