Toto je päť najkrajších pláží na svete

0
Showing 1 of 5

 

Ak ste sa ešte nerozhodli, kam sa tento rok vyberiete na dovolenku, ponúkame vám skvelú inšpiráciu pre vhodné destinácie. Pozrite si päť najčarovnejších a najobľúbenejších pláží podľa portálu tripadvisor.com, kde môžete aj vy stráviť svoju vysnívanú dovolenku. Všetky vybrané destinácie získali titul Tripadvisor Traveller´s Choice 2015, ktoré dostali na základe najlepšieho hodnotenia cestovateľov. 

1. Baia do Sancho, Brazília

Pláž Baia do Sancho (Snímka: stunningplaces.net)

Pláž Baia do Sancho (Snímka: stunningplaces.net)

Tento rok je cestovateľmi najlepšie ohodnotenou plážou Baia do Sancho, ktorá sa nachádza na ostrove Fernando de Noronha v Brazílii. Táto oblasť je dokonca aj chráneným územím a patrí do prírodného dedičstva UNESCO. Ocenenie Tripadvisor Traveller´s Choice pre najobľúbenejšiu pláž získala už druhý rok. Ostrov je skvelým miestom na potápanie. Návštevníci si môžu vychutnať bohatú morskú faunu a flóru či čarovné výhľady, ktoré dodajú pocit, že ste v raji.

TIP: Pre prechod na ďalšiu stranu použite tlačidlo NEXT v ľavom hornom rohu.

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
žena notebook (snímka:truclinic.com)
Začni robiť, čo ťa baví. Buduj svoju kariéru už teraz

  Základné kamene dobrej kariéry si môžeš vybudovať už počas školy. Odlož leto bokom, teraz treba makať.  Dávame priestor tvorivosti, dávame priestor mladým...

Zavrieť