Toto je päť filmov, kvôli ktorým by ste mali v septembri určite navštíviť kino

0
Showing 1 of 5

 

Kedže sa nám august pomaly blíži ku koncu a september klope na dvere, je ten správny čas pozrieť sa na to, aké filmy nezmeškať v slovenských kinách. Pripravili sme pre vás zoznam 5 filmov, o ktorých si myslíme, že budú stáť za to.

 1. Labyrint: Zhorenisko 

maxresdefault

Keď Thomas a jeho kamaráti dokázali uniknúť z vražedného labyrintu, dúfali, že sa opäť vrátia k svojim starým životom. Nemohli sa však viac mýliť. Miesto slobody ich čakal len postup do druhej fázy skúšok, ktoré pripravila organizácia Z.L.S.N. Pre Thomasa a jeho kamarátov tak behanie ani zďaleka nekončí. Ďalší útek ich zavedie na Spálenisko, najviac vysušenú časť planéty, plnú nepredstaviteľných prekážok.

Slnečné erupcie vysušili Zem na popol a premenili ju na púšť. Svetové vlády sa zrútili a s nimi aj právo. Rozpadajúcimi sa troskami miest teraz blúdia takzvaní ,,raplovia“, ľudia pokrytí hnisajúcimi ranami, ktorých nákazlivý vírus dohnal za hranicu príčetnosti. Thomas a jeho priatelia musia rýchlo nájsť bezpečné útočisko a organizácia Z.L.S.N. sa stará hlavne o to, aby ich šance na prežitie boli minimálne.

Oni sa však dokážu spojiť s bojovníkmi odporu, zasiahnuť vrchné velenie Z.L.S.N a odhaliť tak ďalšie šokujúce plány, ktoré si pre nich spoločnosť prichystala. Thomasa čaká tvrdá skúška ohňom. Skutočne sa niekde v jeho hlave skrýva tajomstvo, ktoré ich zachráni? (Barracuda Movie)

Prečo filmu dôverujeme?

Predchádzajúci diel v nás zanechal dobré dojmy a veríme, že tomu ani v tomto prípade nebude inak. Herecké zoskupenie sedelo a film nás natoľko nadchol, že sme ho videli v kine hneď dvakrát.

V slovenských kinách od 17.9.2015

Zdroj: barracudamovie.sk

Snímky: youtube.sk

TIP: Pre prechod na ďalšiu stranu použite tlačidlo NEXT v ľavom hornom rohu.

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
Chlapec v sekunde zničil 350 ročný obraz za jeden a pol milióna

  Nešťastie vás môže stretnúť doslova kdekoľvek. Tomuto znudenému návštevníkovi výstavy mohlo pár sekúnd zmeniť život na nepoznanie. Pozrite sa, prečo bude...

Zavrieť