Toto je päť filmov, kvôli ktorým by ste mali v októbri určite navštíviť kino

0
Showing 1 of 5

 

Máme tu koniec septembra, a to je ten správny čas pozrieť sa, aké filmy budú v októbri v slovenských kinách. Pripravili sme pre vás 5 filmov, o ktorých si myslíme, že budú stáť za to.

 1. Marťan 

Pred šiestimi dňami sa astronaut Mark Watney (Matt Damon) ako jeden z prvých ľudí prešiel po Marse. Teraz ale asi bude prvým človekom, ktorý tam zomrie… sám a bez spojenia so Zemou.

Marka a jeho kolegov zastihla prašná búrka a on v nej skoro zomrel. Má k dispozícii len obmedzené zásoby, a preto musí využiť všetok dôvtip, invenciu a technické znalosti, aby nie len prežil, ale takisto aby našiel spôsob, ako vyslať signál na Zem, že je nažive. V tom momente, keď sa mu to konečne podarí, začne NASA a medzinárodný tím vedcov neúnavne pracovať, aby dostali toho ,,Marťana“ domov.

V skoro beznádejnej situácii sa jediným prijateľným riešením ukáže návrat rakety s členmi Markovho tímu, ktorí sú na ceste naspäť na Zem. Hodiť vo vesmíre spiatočku kvôli záchrannej misii však znamená vystaviť celú posádku obrovskému nebezpečiu.

Filmovej adaptácie bestselleru Andy Weira sa ujal slávny režisér Ridley Scott (Votrelec, Prometheus, Gladiátor) a do hlavných rolí obsadil hviezdnu zostavu, v ktorej sa vedľa Matta Damona predstavia Jessica Chastian, Kristen Wiig, Kate Mara a Sean Bean. (Barracuda Movie)

Prečo filmu dôverujeme?

Sympaťák Damon pod taktovkou Scotta a k tomu ako bonus oceňovaná Jessica Chastian? To proste musí fungovať

V slovenských kinách od 1.10.2015

Zdroj: barracudamovie.sk

Snímka: youtube.sk

TIP: Pre prechod na ďalšiu stranu použite tlačidlo NEXT v ľavom hornom rohu.

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
Sú nové iPhony naozaj nerozbitné? Tento chlapík nám ako prvý ukázal pravdu

  Niekto ešte len čaká v nekonečnej rade a niekto už skúša, koľko nárazov a pádov znesú najnovšie smartfóny od...

Zavrieť