Toto je päť filmov, kvôli ktorým by ste mali v novembri určite navštíviť kino

0
Showing 1 of 5

 

Máme tu koniec októbra, a to je ten správny čas pozrieť sa, aké filmy budú v novembri v slovenských kinách. Pripravili sme pre vás 5 filmov, o ktorých si myslíme, že budú stáť určite za to.

 1. Spectre

spectreJames Bond dostane záhadný odkaz z minulosti, ktorý ho privedie na stopu neslávne známej zločineckej organizácie. Postupne rozplieta zložitú pavučinu klamstiev, aby napokon odhalil desivú pravdu o SPECTRE. (Forum Film SK)

Jedná sa v poradí o 24. film o Jamesovi Bondovi a štvrtý, v ktorom si zahrá Daniel Craig. O réžiu sa tento raz postaral Sam Mendes, ktorý má na svedomí dnes už kultový film, Americká krása.

Prečo filmu dôverujeme?

Podľa nás je Daniel Craig jedným z najlepších predstaviteľov agenta 007 a jeho posledný diel, Skyfall, sa nám veľmi páčil.

V slovenských kinách od 5.11.2015

Zdroj: forumfilm.sk

Snímka: schmoesknow.com/

TIP: Pre prechod na ďalšiu stranu použite tlačidlo NEXT v pravom hornom rohu.

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
jablkovy kolac (Snímka: SmeAktual.sk)
Toto je recept, ktorý zvládnete pripraviť do 10 minút. Navyše bez gramu múky

  Naše záhrady nám v tomto ročnom období ponúkajú posledné plody úrody. Ak máte nazbieraných napríklad veľa jabĺčok, poradíme vám,...

Zavrieť