Toto je päť filmov, kvôli ktorým by ste mali v decembri určite navštíviť kino

0
Showing 1 of 5

 

Máme tu koniec novembra, a to je ten správny čas pozrieť sa, aké filmy budú v decembri v slovenských kinách. Pripravili sme pre vás 5 filmov, o ktorých si myslíme, že budú stáť určite za to.

 1. V srdci mora

V zime roku 1820 bola loď Essex z Nového Anglicka určená na lov veľrýb napadnutá niečím neuveriteľným: veľrybou obrej veľkosti a sily s takmer ľudským zmyslom pre pomstychtivosť. Táto skutočná námorná pohroma inšpirovala Hermana Melvilla k napísaniu knihy Moby-Dick (Biela veľryba). Rozpovedala však iba časť príbehu.

Film V srdci mora odhaľuje mučivé následky napadnutia, kedy boli členovia posádky, ktorým sa podarilo prežiť, nútení prekračovať svoje limity a robiť kvôli záchrane života neuveriteľné veci. Zatiaľ čo sa kapitán pokúša nájsť na otvorenom mori správny smer a jeho prvý dôstojník sa snaží obrovskú veľrybu skoliť, posádka, čeliaca búrkam, hladovaniu, panike a zúfalstvu pochybuje o všetkom od hodnoty ich životov až po etiku ich živobytia. (continental-film)

Prečo filmu dôverujeme?

Oscarový režisér, Ron Howard, má už s Chrisom Hemsworthom za sebou jednu skvelú spoluprácu, a to pri filme Rivali. Veríme, že ani táto spolupráca nebude sklamaním.

V slovenských kinách od 3.12.2015

Zdroj: continental-film.sk

Snímka: youtube.com

TIP: Pre prechod na ďalšiu stranu použite tlačidlo NEXT v pravom hornom rohu.

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
Kličko
Dobitý Kličko padol. V ringu prehral po 11 rokoch a prišiel o titul

  Britský boxer Tyson Fury porazil Vladimíra Klička a stal sa novým šampiónom.  Včerajší večer má pre Ukrajinca Klička horkú...

Zavrieť