Toto je najdôležitejšia aplikácia pre každého majiteľa Androidu

2

 

Fantastický doplnok, ktorý vám sprístupní nový svet Androidu. A zadarmo. 

Na najdôležitejšiu aplikáciu v telefónoch s Androidom existuje jednoduchá odpoveď. Je ňou špeciálny obchod Amazonu. Najmä, ak nepatríte k ľudom, ktorí si za aplikácie na smartfónoch platia. Je to konkurenčný obchod Google, ktorý má však jednu unikátnu vlastnosť.

Amazon 365 dní v roku ponúka množstvo aplikácií, za ktoré by ste museli na klasickom Google Play zaplatiť, zadarmo. Výnimkou nie sú akcie, kde môžete ušetriť aj stovky eur. A Amazon na ne sám upozorňuje.

Práve toto je cesta, akou chce prilákať nových používateľov nato, aby využívali jeho obchod. Amazon Store nemá v obľube ani samotný Google, ktorý tak prichádza o peniaze.

Každopádne, ak si aj nikdy nič z Amazon obchodu nekúpite, stále ste vo výhode. Samotná aplikácia, ktorá otvára „nový svet Androidu“, je totiž, samozrejme, rovnako zadarmo.

Len jej inštalácia nie je štandardná. Nenachádza sa totiž na bežnom Google obchode, ten ju tam z pochopiteľných dôvodov nechce.

Návod:

1. Špeciálny obchod Amazonu nájdete na tejto webovej adrese. Kliknite na ikonu download a stiahnite ju

Amazon appstore návod

 

 

2.  Ak sa vám aplikácia nezačne otvárať automaticky, stiahnite vrchnú lištu a kliknite na – TAP_TO_INSTALL.

Amazon appstore návod

 

 

3. Následne musíte kvôli inštalácii povoliť používať aplikácie z neznámych zdrojov. Pri inštalácii túto možnosť potvrďte a aplikáciu si nainštalujte.

Screenshot_2015-05-03-16-51-27

 

 

4. Do nového obchodu sa musíte, ako do Google Play, zaregistrovať. Až následne sa vám otvoria nové možnosti. (na začiatku môžete pokojne zvoliť americkú verziu)
Amazon appstore návod

 

 

5. K aplikáciám, ktoré sú v novom Amazon Store, sa dostanete z lišty na ľavej strane a následne kliknutím na možnosť „Apps & Games“. A už si len vyberáte, čo chcete sťahovať. Pre správne sťahovanie však Amazon vyžaduje kompletnú registráciu, a tak v prípade, že vám nebude chcieť sťahovať aplikácie, musíte vyplniť to, čo potrebuje.

Keďže toto je v prvom rade celosvetový internetový obchod, napríklad doručovaciu adresu k vám.

No a odteraz môžete využívať desiatky akcií za rok a mať tak legálny prístup k stovkám aplikáciám zadarmo.

SmeAktal- redakcia - kariére

Snímky: SmeAktual.sk

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Patrik Kováč
Podporte nás

Patrik Kováč

Robím to, čo ma baví, a preto som redaktorom portálu SmeAktual.sk
Patrik Kováč
Podporte nás
  • Adam Bobák

    Amazon ? bitch please :D :D 1 mobile market , nedám dopustiť , su tam stovky hier cracknutých aj aplikacii ktoré stoja na google play aj 5 eur a na 1mobile market su zdarma :) odporučam

    • Adam Bobák

      samozrejme bez žiadnych registrácii

Staršie príspevky:
Appka, ktorá zmení ranné peklo na idylku. Vďaka sledovaniu

  Mávate ťažké rána a neviete sa prebudiť? Máme pre vás aplikáciu, ktorá zmení ranné trápenie na pohodlné prebúdzanie.  Hovoríme...

Zavrieť