Toto je bohyňa twerkingu. Ponúka to najlepšie, čo môžu mužské oči vidieť

0

 

Kto povedal, že biely muž nemôže skákať? A kto povedal, že biela žena nemôže twerkovať ako malá bohyňa. Presvedčte sa!

Pravidelne teší milióny mužských očí. Veru, twerking je tanec, ktorý nedokáže každá. Táto žena, ktorá si hovorí Lexy Panterra, ho však ovláda na jednotku. Jednotku s hviezdičkou.

Jej najnovšie video je vonku asi týždeň a už ho videlo vyše milión zvedavých očí. Nezabudnite na rozlíšenie 4k.

 Koment, ktorý stojí za to

V doslovnom preklade, Úžasné ako vždy * ťažko písať ľavou rukou * xD. Každý chlap bude pravdepodobne vedieť, o čom tento komentár je. Podobných komentárov je pod jej videami neúrekom.

Koment na YouTube Zdroj: reprofoto youtube.com

Koment na YouTube Zdroj: reprofoto youtube.com

Jej videá majú milióny videní

Lexy je naozaj populárna a pri tom nemusí mať ani vyzývavé oblečenie, ktoré iné ženy doslova potrebujú, aby zaujali. Často sa na videách objavuje v legínach, no môžete ju vidieť aj v spodnej bielizni. Ale to už nemá ďaleko od toho, aby to patrilo na web s iným zameraním.

Lexy môžete sledovať napríklad na Instagrame alebo jej YouTube kanáli. Lexy je jedna z tých, ktorá sa svojim umením pretancovala aj napríklad do známeho Playboya.

Zdroj: youtube.com

Snímky: youtube.com, reprofoto youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
MacBook
Vedeli ste, čo dokážu počítače Apple? Toto sú rady, ktoré vám uľahčia život

  Pár dobrých rád, ako sa stať rýchlejším a lepším. Nechajte sa inšpirovať 1. Vyhľadávanie Spotlight a jeho tajný konvertor...

Zavrieť