Top Gear dostane novú hviezdu. Moderátorom bude Joey z Priateľov

0

 

Motoristická relácia Top Gear prichádza po niekoľkomesačnej pauze opäť na televízne obrazovky. Nové časti odmoderuje herec Matt LeBlanc, známy aj ako Joey z populárneho seriálu Priatelia.  

Po minuloročnom škandále britskej relácie, ktorý súvisel s odchodom moderátora Jeremyho Clarksona, sa zdalo, že šou definitívne končí. Napriek tomu bol Top Gear medzi divákmi mimoriadne obľúbený a ročne televízii BBC priniesol približne 70 miliónov eur. To je jeden z dôvodov, pre ktoré sa televízia rozhodla natočiť nové časti.

Po boku Chrisa Evansa však už neuvidíme Jeremyho Clarksona. Jeho novým partnerom bude Matt LeBlanc, ktorého poznáme ako Joeyho z Priateľov. V 39-ročnej histórii relácie sa tak stane prvým moderátorom, ktorý nemá britský pôvod.

Sám LeBlanc vyjadril svoje nadšenie z toho, že môže byť súčasťou tak slávnej šou. Matt sa v nej už raz objavil, a to konkrétne pred štyrmi rokmi, kedy ho ako hosťa pozval ešte Clarkson. Na nové časti kultového Top Gear sa môžeme tešiť už 8. mája, kedy by sa mal dostať na obrazovky televízie BBC.

Snímka: topgear.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
photoshop (Snímka: businessinsider)
Štíhla žena ako ideál krásy? Omyl, pozrite sa, kde to neplatí

  Aj vy sa vždy pýtate, prečo sú modelky z časopisov a billboardov stále také krásne, upravené a oblečenie im perfektne sedí? Nie...

Zavrieť