Tisíc fanúšikov si naraz zahralo skladbu obľúbenej skupiny. Aby prilákali rockové hviezdy

0

 

Fanúšikovia známej rockovej skupiny Foo Fighters ukázali, že sú naozaj vernými a oddanými muzikantmi. V talianskom meste Cesena sa zhromaždilo až tisíc hudobníkov, ktorí si spoločne zahrali jednu zo skladieb tejto americkej skupiny.

Hlavným cieľom celého projektu s názvom Rockin´1000 bolo dostať rockové hviezdy do tohto mesta v Taliansku. Hudobníci pripravovali akciu vyše jedného roka, pričom sa na ňom zúčastnili muzikanti z celej krajiny.

Spoločne tak vytvorili netradičnú verziu piesne „Learn to Fly“. Na konci videoklipu jeden z organizátorov projektu priamo oslovuje skupinu Foo Fighters so žiadosťou, aby prišli zahrať do mesta Cesena.

Samotná kapela video zdieľala na sociálnych sieťach, kde naň pozitívne reagujú aj mnohí ďalší fanúšikovia skupiny. Líder z Foo Fighters dokonca uviedol popis k videoklipu v znení „Do skorého videnia, Cesena“.

Zdroj:

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
1913643_orig
Tetovanie včera a dnes. Takto sa zmenilo za 145 rokov

Tetovanie existuje v rôznych formách už tisíce rokov. Zahŕňa to tradičné formy, ako napríklad japonské Irezumi, Ta Moko z Nového...

Zavrieť