Tetovanie očí? Trend, ktorý vám ostane až do smrti

0

 

Vedeli by ste si predstaviť, že by ste si dali zafarbiť očné bielka? Trend, ktorého sa budete báť, sa dostáva do popredia. 

Ešte nedávno to bolo niečo úžasné a niečo, čo si dovolil len človek, ktorý úplne prepadol závislosti na atramente. V dnešnej dobe je však tento druh tetovania čoraz viac rozšírený. Na túto celoživotnú zmenu stačí len pár vpichov ihly do vašeho očného bielka. Samotný akt tak trvá pár minút, no následky si ponesiete až do smrti.

Ktorý tatér či chirurg na Slovensku by vám bol ochotný spraviť toto vylepšenie, môžeme len polemizovať. Dnes je však bežná aplikácia kyseliny hyalurónovej. Tým pádom od pery (ženy si ňou zväčšujú pery) do oka nie je až tak ďaleko.

Aplikácia vám navždy zmení farbu očí. A môže to dopadnúť aj takto:

Galéria:

Snímky: tumblr.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Škoda Fabia SUV (Snímka:autoexpress.co.uk)
Škoda má veľkú novinku. Fabie bude SUV

Môže sa to zdať ako bláznovstvo, no priamo v Mladej Boleslavy sa pracuje na vozidle, ktoré presunie Fabiu do sveta SUV....

Zavrieť