Tesla bude rozdávať autá zadarmo. Toto vám stačí splniť

0

 

Zvýšiť predaje chce automobilka Tesla unikátnou taktikou. Ak budete šikovní, dostanete prvé elektrické SUV zadarmo. 

Tesla nie je zaujímavá len svojimi elektromobilmi, ktoré dokážu aktuálne vyštartovať na 100 kilometrov za hodinu už za 2,6 sekundy (ako pravý superšport), či 450 kilometrovým dojazdom na batérie. Okrem toho, že môžete dobíjať elektrinu od Tesly úplne zadarmo, spúšťa automobilka nový model predajov. A tu môžete dostať aj nové SUV – Model X úplne zadarmo.

Elon Musk, CEO Tesla Motors, uviedol, že predaj Modelov S stojí samotnú automobilku asi dvetisíc dolárov na jeden elektromobil Model S. A práve tieto peniaze chce radšej „dať“ medzi zákazníkov.

Stačí auto odporučiť

Každý majiteľ, ktorý už má aktuálne zakúpenú Teslu Model S, má vlastný unikátny kód, ktorý môže v rámci novej akcie využiť. Majitelia týchto unikátnych elektromobilov sú totiž veľmi lojálni k firme Tesla a množstvo elektromobilov sa zakúpilo práve na odporúčania alebo ako ďalšie auto do rodiny.

Musk tak využíva túto vlastnosť. Ak majiteľ Modelu S odporučí ďalšiemu priateľovi kúpu automobilu od Tesly, získa tisíc dolárov, ktoré môže používať pri kúpe príslušenstva, v servise či pri kúpe ďalšieho auta. No okrem toho aj samotní známi majiteľa, ktorý si kupuje Teslu, dostanú o tisíc dolárov nižšiu cenu.

Navyše ak takto odporučí kúpu piatim ľudom, dostane aj možnosť vidieť novú fabriku Gigafactory v Nevade a môže sa zúčastniť otváracej párty.

Tesla Model X (snímka: teslamotors.com)

Ako v telešopingu

Akcia Tesly však ide ďalej a ponúka aj auto zadarmo. Skoro ako v „telešopingu“. Ak však niekto takto odporučí až desiatich ľudí, dostane od Tesly možnosť zakúpiť si špeciálnu edíciu Modelu X so zľavou 25-tisíc dolárov. No pokiaľ budete prvý v regióne (ak vám teda v garáži parkuje Model S), môžete dostať prvé elektrické SUV Model X aj úplne zadarmo.

Nie je to síce pre každého, ale prístup sa cení. Navyše automobilka čoskoro ukáže na ženevskom autosalóne v marci 2016 „ľudovú Teslu“, ktorá by sa mala pohybovať cenou okolo 30 – 40 tisíc eur. Konkurenciou bude najmä pre BMW 3, Audi A4 či Mercedes-Benz triedy C.

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Patrik Kováč
Podporte nás

Patrik Kováč

Robím to, čo ma baví, a preto som redaktorom portálu SmeAktual.sk
Patrik Kováč
Podporte nás
Staršie príspevky:
Tak toto ste ešte nevideli! V Malackách sú rybníky plné keksov

  Katastrofa. V týchto rybníkoch si môžete zaplávať doslova po krk v keksoch. Sprevádzať vás budú aj uhynuté ryby. Aj pekný výlet...

Zavrieť