Tento Mercedes má veľký problém. Po prehranej stávke toto CLA musia utopiť v bazéne

0

 

Nevinný príspevok na fan stránke Mercedes-Benz Slovakia sa zmenil na niečo, čo by ste nečakali. (Ne)chcená kampaň sa blíži ku koncu a čoskoro sa dočkáme utopenia nového modelu v bazéne. Dodržia v Mercedes-Benz Slovakia svoje silné slovo?

Aj takto sa dá robiť marketing. Nevinný komentár, kvôli ktorému firma čelí veľkej výzve je ako dvojsečná zbraň. Na jednej strane ich bude stáť nemalé náklady a na druhej je to jeden z naj virálov za poslednú dobu. Rozoberme si od začiatku, čo sa vlastne stalo.

Takto to začalo Zdroj: facebook.com/MBSlovakia

Takto to začalo Zdroj: facebook.com/MBSlovakia

Mercedes-Benz Slovakia dostal výzvu, ktorú hrdinsky prijal. Vtedy však asi nikto z nich nečakal, že Michal splní podmienky, ktoré dostal. Ten totiž túto výzvu zobral naozaj vážne. Jednoduchá podmienka bola splnená rýchlejšie, než by kto čakal.

Výzva prijatá Zdroj: facebook.com/MBSlovakia

Výzva prijatá Zdroj: facebook.com/MBSlovakia

Jeden komentár, jedna výzva, škodoradosť ľudí a kvapka šikovnosti stačí k tomu, aby sa s tohoto nevinného žartíku stala naozaj dobrá virálna kampaň. Hádate ako zareagovali v Mercedes-Benz Slovakia? Michalovi darovali auto s plnou nádržou na víkend, spravili pár fotiek, ktoré nabádajú na ďalšie súťaženie a tým tak odložili celú vec až na pondelok.

Šikovný ťah, priamo ako z hlavy Garryho Kasparova. Pozor, máte sa však na čo tešiť. V poslednom odstavci prišlo na lámanie chleba. Fanúšikovia dostali sľub, že naozaj uvidia video, ako to vezmú driftom priamo do bazénu. Toto video vám prinesieme hneď, ako to bude možné. mercedes challange 2

Poď, priživíme sa

Ak by ste si pozorne prečítali všetky komentáre, uvidíte ako ľahko sa dá zabodovať aj bez toho aby ste museli niečo obetovať. Medailu za najlepší príspevok si podľa nás zaslúži Land Rover Česká republika, ktorej by podľa vyjadrenia ani trochu nevadilo, že svoje auto namočí.

Zdroj: facebook.com/MBSlovakia

Snímky: facebook.com/MBSlovakia

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Prvé auto na svete, ktoré ukáže čo práve cítite. Lexus bije tak, ako vaše srdce

  Toto auto na vás prezradí, či si jazdu v ňom naozaj užívate. Ukazuje váš pulz. Zaujímavé vozidlo, ktoré však...

Zavrieť