Tento lev trpel v klietke dlhých 13 rokov. Čo sa stalo, keď ho pustili, vás dojme

0

 

Presne toto sú momenty, pre ktoré mnoho ľudí preferuje cirkus bez zvierat. Tento cirkusový lev celých 13 rokov zažíval len pódium a klietku. Pozrite sa, ako zareagoval, keď ho vypustili do výbehu a zrazu cítil pod nohami zem.

Niekedy je až nepredstaviteľné, čo všetko si zvieratá musia vytrpieť kvôli samotným „pánom tvorstva“. Rancho dos Gnomos, to je názov zvieracieho útočiska v Brazílii, do ktorého sa dostal aj tento lev. Predstavte si, že sa po trinástich rokoch dostanete von z klietky, kde sa môžete jedine otočiť či si ľahnúť.

Nikto z nás sa asi nevie vžiť do pocitov tohto leva, no video je už v prvých sekundách doslova dojímavé. Presvedčte sa sami.

Zdroj: youtube.com, ranchodosgnomos.org.br

Snímky: youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Život korytnačky zachránila unikátna operácia. Pomocou 3D tlačiarne

  Túto korytnačku zachránila 3D technológia. Po nepeknom zranení mala šťastie, že si ju vzali do svojich rúk výskumníci a lekári. Na...

Zavrieť