Telefón, ktorý vás zbaví závislosti na smartfónoch

0

 

Používaním smartfónov a pozeraním sa do obrazovky bežne strácame prítomnosť vo svojom vlastnom živote. Existuje riešenie. Prístroj, ktorý sa dá nazvať anti smartfónom, vám uľahčí život. Predstavte si, aké by to bolo nepoužívať váš obľúbený smartfón a užívať si okolitý svet naplno.

Denne nás smartfóny vyrušujú. Málokto si to však vie priznať. Notifikácie, správy či neustále telefonáty. Toto všetko patrí do každého pracovného dňa. Prečo však po príchode neodložiť svoj smartfón a neužiť si nerušené chvíle? Vypnúť svoj existujúci telefón, dať si ho do letového režimu či si vypnúť len zvuky. Ako sa mi ale niekto dovolá, keď to budem potrebovať?

Existuje množstvo riešení, niektoré z nich však nie sú tak efektívne, ako ponúka nový Light Phone.

Light Phone Zdroj: thelightphone.com

Light Phone Zdroj: thelightphone.com

K vášmu smartfónu má bližšie než si myslíte

Tento telefón si zakúpite s predplatenými minútami, SIM kartou a aplikáciou, ktorá slúži na prepojenie s vašim existujúcim smartfónom. Váš telefón ostane ležať doma a všetky hovory budú prepojené. Nemusíte tak robiť skoro nič naviac. Do telefónu si môžete uložiť desať najpotrebnejších čísel, čo je dostatočne veľa pre vybavenie najväčších nutností.

Zobrazenie prichádzajúceho hovoru Zdroj: thelightphone.com

Zobrazenie prichádzajúceho hovoru Zdroj: thelightphone.com

Sľubovaná výdrž batérie je až 20 dní, čo je v tomto prípade veľmi reálna hodnota. Veď to je naozaj len telefón. Výrobca a tento produkt tak plávajú proti prúdu, čo môže prilákať mnoho spotrebiteľov.

Veľký ako kreditná karta s výdržou ťažného koňa

Malá dizajnová krabička, veľkosťou ako kreditka a tenká len štyri milimetre, dokáže skutočne len prijímať a uskutočňovať hovory. Telefón tak nemá za úlohu nič iné, než odľahčiť váš život. Zabudnite na pesničky, sms, fotenie či bezduché prehľadávanie sociálnych sietí. Tvorcovia nechcú, aby ste sa odnaučili žiť bez smartfónov. Chcú však, aby ste si užili svoje voľné chvíle bez neduhov a naplno ste sa tak venovali tomu, čo robíte.

Ak sa rozhodnete vlastniť tento telefón, podporte kampaň výrobcov na stránke Kickstarter. Light Phone tak môžete mať za 100 dolárov už v polovici budúceho roka.

 

Zdroj: thelightphone.com

Snímky: youtube.com, thelightphone.com

SmeAktal- redakcia - kariéra

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Zákaz robiť selfie je realitou. Napríklad v Disneylande

  Robiť selfie, takzvané "svojky", môže byť aj nebezpečné. Najnovší zákaz používať selfie paličky sa objavil vo svete zábavy. V sieťach...

Zavrieť