Taylor Swift prevalcovala svoje spevácke kolegyne. Stala sa najlepšou umelkyňou

0

 

Jedno z najvýznamnejších hudobných ocenení, Billboard Music Awards, predstavilo víťazov pre rok 2015. Taylor Swift v rebríčku ocenených dominuje.

Prestížne podujatie Billboard Music Awards len včera ocenilo najlepších umelcov zo svetovej hudobnej scény. Tento rok sa udeľovanie cien konalo v Las Vegas. Hostiteľmi boli modelka Chrissy Telgen a rapper Ludacris, ktorí sprevádzali divákov celým večerom.

Už spomínaná Taylor Swift získala osem ocenení z celkových 14 nominácií. Vyhrala v kategóriách ako napríklad Top Female Artist, Top Billboard 200 Album, Top Hot 100 Artist či Top Digital Songs Artist.

Okrem jednotlivých kategórií sa na prvom mieste umiestnila aj ako „TOP Artist“, teda najlepší umelec. Porazila tak ostatných nominovaných v tejto kategórii, ktorými boli Ariana Grande, Katy Perry, One Direction a Sam Smith.

Galéria:

Zdroj: billboard.com

Snímky: okmagazine.com, usmagazine.com, wtop.com, hollywoodreporter.com, dailymail.co.uk, heart.co.uk

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
Reštaurácia, ktorá boduje zvrátenými jedlami. Ochutnajte chrumkavé prekvapenie

  Ak niekedy pôjdete do Dánska, určite sa nezabudnite zastaviť v reštaurácii Bror. Budete môcť ochutnať napríklad fritovaný býčí...veď viete,...

Zavrieť