Táto speváčka dokáže napodobniť Shakiru či Rihannu. Pozrite si jej video

0

 

Nemecká speváčka Jenny Marsala predviedla svoj neuveriteľný hlas v podobe, aká sa len tak nepočuje. Svojim spevom dokáže napodobniť trinásť svetových speváckych hviezd. 

Jenny Marsala pochádzajúca z Nemecka nedávno zverejnila video, kde sa prezentuje ako 1 Girl of 13 Voices, teda jedno dievča trinástich hlasov. Ukázala, že dokáže napodobniť spev 13 známych speváčok, pričom si rozdiel takmer vôbec nevšimnete. Vo videu stvárnila hviezdy ako Shakira, Britney Spears, Rihanna, Iggy Azaela či Taylor Swift.

Charizmatická speváčka momentálne študuje hudbu na vysokej škole v Stuttgarte, pričom taktiež zároveň produkuje vlastnú hudbu. Pozrite si jej prevedenie známych hitov svetových speváčok. Poznali ste rozdiel?

Snímka: youtube.com

Zdroj: youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
Dánsko (Snímka: visitdenmark.dk)
Toto sú najšťastnejšie krajiny sveta. Pozrite sa, kde skončilo Slovensko

  OSN opäť zverejnila zoznam krajín, ktoré patria medzi najšťastnejšie miesta na svete.  Zoznam najšťastnejších krajín je vytvorený na základe...

Zavrieť