Taliani potopili svoju kávu. V teste vyhrala tá zo Slovenska

0

 

Napriek svojej národnej hrdosti Taliani v teste označili našu slovenskú kávu za tú lepšiu.

Popradská káva sa rozhodla zaujať reklamnou kampaňou, kde porovnáva chuť s talianskou kávou. Okrem spotov, kde parodujú čajočky či hipsterov, sa teraz zamerali na pravých Talianov.

Celý test spočíval v tom, že na talianskej ulici oslovili okoloidúcich ľudí. Dali im ochutnať dve kávy, pričom jedna mala byť slovenská Popradská káva a druhá talianska. Samozrejme, Taliani nezapreli hrdosť na svoju kávu a v každom prípade označili ako lepšiu tú taliansku.

Sympatická slečna zo Slovenska, ktorá ponúkala šálky kávy na test, im však pripravila jedno prekvapenie. Tým bol fakt, že v oboch šálkach bola Popradská káva. Taliani ostali zaskočení, no neostávalo im nič iné, ako uznať kvalitu slovenskej kávy.

Zdroj: youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
PEter Sagan svadba
Sagan sa dnes oženil. Pozrite sa, ako vyzerala nevesta

  Slovenský cyklista Peter Sagan si so svojou dlhoročnou priateľkou Katarínou Smolkovou dnes povedali spoločné áno v rímsko-katolíckom kostole v...

Zavrieť