Takto vyzerá nehoda hollywoodskej hviezdy. Platiť nemusel, poškodenému stačila fotka

0

 

Herec prezývaný The Rock sa tento raz trošku ponáhľal. Zabudol však, že momentálne nehrá vo filme Rýchlo a Zbesilo. Vodič, ktorého auto bolo poškodené, od neho odmietol zobrať odškodné.

Dwayne Johnson si užíval párty vo svojom aute. „Hudba hrala naplno, spieval som si, bolo to ako párty sám so sebou. Zrazu som počul BAM,“ napísal Rock na svoj Instagram. Problému, ktorý spôsobil, sa však postavil ako čestný človek. Majiteľovi, ktorému poškodil spätné zrkadlo, povedal, že si vymenia kontakty a veľmi rád ho odškodní.

The Rock a poškodení Audie Bridges Zdroj: Instagram.com @therock

The Rock a poškodený Audie Bridges Zdroj: Instagram.com @therock

Po náraze auta sa išiel poškodený majiteľ pozrieť do druhého auta, kde videl hollywoodsku hviezdu. „Ty si The Rock?“, povedal poškodený Audie Bridges. „Áno,“ odpovedal Rock. Audie sa začal smiať a s potešením povedal: „vau, toto bude neuveriteľný príbeh.“ Obaja sa na tom pobavili a historka bola na svete. Majiteľ poškodeného auta si tak vypýtal len fotku s celebritou a peniaze za zrkadlo odmietol.

Stačila by vám fotka a príbeh s celebritou alebo by ste ju obrali, ako by to len šlo a škodu si nechali nahradiť v čo najväčšej miere?

Zdoj: Instagram.com @therock

Snímky: Instagram.com @therock

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Ukázali technológiu, ktorá vodičom zachráni život. Predbiehanie kamiónov sa stane hračkou

  S unikátnym nápadom, ktorý podporuje bezpečnosť na cestách, prišla spoločnosť Samsung. Táto idea sa pretavila do reality a vznikla...

Zavrieť