Takéto reakcie dokáže vyvolať len najrýchlejšia Tesla

0

 

Video zachytáva ľudí a ich reakciu na zrýchlenie doposiaľ najsilnejšieho továrensky vyrábaného elektromobilu od Tesly. Toto všetko zabezpečil akceleračný mód, ktorý firma nazvala „šialený“, teda „Insane“.

Najrýchlejšou Teslou v súčasnosti je Model S P85D, ktorý dosahuje stovku za 3,3 sekundy. Ako prvý používa systém 4×4 a dvojicu elektromotorov. Svoju jazdu si tak môžete prispôsobiť nastavením podľa vašich potrieb. Upraviť sa dá aj akcelerácia. V ponuke sú dve možnosti. Sport a Insane.

Nastavenie akcelerácie Zdroj: lukejohnsonphoto.com

Nastavenie akcelerácie Zdroj: lukejohnsonphoto.com

A práve na videu je v Modeli S nastavená druhá možnosť. Teda agresívnejšia akcelerácia – Insane. Ako reagovali rôzne posádky, si môžete vychutnať na spomalených záberoch.

Najslabšia Tesla má výkon 334 konských síl. Najsilnejšia až neuveriteľných 700

Tesla ponúka v Európe štyri možnosti motorizácie pre ich Model S. Tri z nich majú pohon 4×4 a minimálny dojazd je 440 kilometrov.

Galéria:

Zdroj: youtube.com, mashable.com

Snímky: lukejohnsonphoto.com, youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
maze_runner_2_concept_art_1
Najväčšie filmové prekvapenie dostalo svojho pokračovateľa

  Neprešiel ešte ani rok a jedno z najväčších filmových prekvapení, Labyrint, už prichádza s pokračovaním. S podtitulom The Scorch...

Zavrieť