Ste naozajstný milovník hudby? Jedinečný telefón od firmy Marshall vám nesmie chýbať

0

 

Známa značka v hudobnom priemysle, no produkt, ktorý by ste nečakali. Precízne spracovaný smartfón od firmy Marshall nesie meno London. Vychutnajte si hudbu na úrovni. 

„Od tých, čo vytvárajú hlasnú hudbu, pre tých, čo majú radi hlasnú hudbu. Dáme vám London, pravdepodobne najhlasnejší smartfón na trhu,“ hovorí firma vo svojom príhovore zákazníkom. Firma, ktorá doposiaľ vyrábala zosilňovače, slúchadlá, aparatúry pre gitary, reproduktory či reprosústavy, sa rozhodla uplatniť svoje skúsenosti aj vo svete smartfónov.

Vitajte a ukážte, čo máte

Marshall London už na prvý pohľad nesie DNA tejto firmy. Do rodiny produktov tak zapadne doslova ako “riť na šerbeľ”. Ak ste hudobník a chcete si udržať svoj image aj tam, kde by mnohí nečakali, tak by mal byť tento telefón vhodný práve pre vás..

Kvalitné spracovanie a nápisy Marshall priam bijúce do očí. Nájdete ich na celom telefóne. Dokonca aj na batérii. Mosadzné detaily, analógové rolovacie koliesko či presné ovládanie hlasitosti. Telefón ponúka vyšperkovaný audio systém a navyše aj možnosť zapojiť dva páry slúchadiel. Obe zapojené slúchadlá majú možnosť regulovať si zvuk samostatne.

Na zadnej strane nájdete čierny matný povrch, pripomínajúci kožu, ktorý zabezpečuje lepšiu priľnavosť na ruke.

Hardvér výrazne nezaostáva

Správny rocker nepotrebuje svoje zážitky vešať na Facebook. Aj napriek tomu je smartfón osadený 8 MP kamerou vpredu a 2 MP kamerou vzadu. Nechýba blesk, podpora LTE či vstavaná pamäť 16 GB s možnosťou rozšírenia microSD kartou. O svižnosť systému sa má starať štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon, taktovaný na 1.2 GHz spoločne s 2 GB RAM a Android Lolipop 5.0.2.

Telefón vo vrecku budete cítiť. Má 4,7 palcový 720P displej a celých 145 gramov. Chrániť váš výhľad bude Gorilla glass tretej generácie. Šťavu dodá vyberateľná batéria s kapacitou 2500 mAh. O zvuk sa postarajú dva reproduktory s rozmermi 13 x 18 mm.

K telefónu dostanete kvalitne spracované intraaurálne slúchadlá, ktoré však bude pravdepodobne lepšie vymeniť za iný, lepší model klasických slúchadiel. Nepokazíte si predsa dobrý zvuk, ktorý tento telefón ponúka.

Softvér pre pravého hudobníka 

Tento telefón je naozaj vytvorený doslova len pre zvýšenie pôžitku z hudby a zároveň prácu s ňou. Telefón už v základe ponúka upravené hudobné prehrávače, aplikáciu DJ-App, nahrávanie kvalitného stereo zvuku (obsahuje dva mikrofóny) či prepracovaný equalizér. Telefón tak okrem klasických funkcií Androidu ponúkne aj o čosi viac.

Cena a dostupnosť

Cena tohto telefónu sa vyšplhala na ctihodných 536 eur. Svoju predobjednávku ste mohli poslať už včera 16. júna. Ak ho však chcete kúpiť priamo na Slovensku, ešte chvíľku si budete musieť počkať. Dostupnosť telefónov v rôznych krajinách si môžete overiť na stránke výrobcu.

 

Zdroj: marshallheadphones.com

Snímky: marshallheadphones.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
dddddddddddd
Will Smith ako najnebezpečnejší zločinec sveta. V novom filme

  Do kín prichádza ďalšia komiksová adaptácia, ktorá však ponúkne divákom nevšednú zápletku. V hlavnej úlohe sa nám nepredstavia superhrdinovia,...

Zavrieť