Starbucks prichádza na Slovensko. V Bratislave otvorí kaviareň

0

 

Firma oficiálne oznámila, že vstupuje na slovenský trh a hľadá kľúčových zamestnancov. 

Najbližší Starbucks dnes môžete nájsť na letisku vo Viedni alebo, ak sa uspokojíte s „nižšou kvalitou“, aj na čerpacích staniciach Shell v špeciálnych automatoch. Takto tu spoločnosť experimentovala pár mesiacov, až napokon oficiálne prichádza na Slovensko. Upozornil na to portál Denníka N.

„Potrebujeme manažérov, ktorí otvoria našu prvú prevádzku v Bratislave,“ uvádza Starbucks na svojej stránke. Káva, ktorú si viete „na mieru “ nechať namiešať, je na Slovensku veľmi známa a je pravdepodobné, že prostredníctvom automatov si Američania náš trh len testovali.

Spoločnosť je v zahraničí mimoriadne populárna. Má cez 23 tisíc prevádzok a kávu predáva zatiaľ v 44 krajinách po celom svete. Najviac je ich v Spojených štátoch amerických – cez 13 tisíc. Susedné Česko ich má 21, v Bratislave bude minimálne jedna.

Starbucks je charakteristický svojou atmosférou, ponukou kávy, ale aj miestom, kde napríklad poskytuje Wi-Fi alebo predáva špeciálne poháre.

Kde v Bratislave plánuje Starbucks otvoriť svoju kaviareň, nie je zatiaľ známe.

Zdroj: Starbucks

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Patrik Kováč
Podporte nás

Patrik Kováč

Robím to, čo ma baví, a preto som redaktorom portálu SmeAktual.sk
Patrik Kováč
Podporte nás
Staršie príspevky:
Bojnice, snímka: Wikipedia
Slováci hlasovali o titul najkrajšieho mesta. Pozrite sa, čo vybrali

  Žiadna Bratislava a ani Košice. Titulom najkrajšieho mesta sa môže pýšiť región Hornej Nitry. Desaťtisíce hlasov a množstvo návrhov....

Zavrieť