Starbucks mieri na Slovensko. Pozrite sa, kde si dáte svetovú kávu 

0

 

Novinka bude dostupná ako unikátny projekt, ktorý nenájdete v žiadnom nákupnom centre, ale paradoxne na čerpacích staniciach. 

Jedna zo svetovo najpopulárnejších značiek, ktorá sa venuje predaju kávy, sa dostane po rokoch na Slovensko. Zatiaľ čo v Česku či len pár kilometrov vzdialenom Schwechate (letisko Viedeň) ste si unikátnu kávu mohli dať kedykoľvek. Slovensko táto predajná sieť obchádzala.

No už v najbližších dňoch bude dostupná na čerpacích staniciach Shell. Nie však úplne, ako ste na Starbucks zvyknutí v zahraničí.

Server omediach.com priniesol správu, že už o pár dní budú práve na čerpacích staniciach Shell inštalované špeciálne automaty, ktoré budú predávať kávu pod značkou Starbucks. Teda na “kelímky” s menom či kresbou zabudnite. Aspoň zatiaľ.

Americkú spoločnosť zastupuje na Slovensku Selecta.

„Ako exkluzívny obchodný partner spoločnosti Starbucks prinášame na čerpacie stanice Shell Slovensko koncept „Starbucks on the go”. Ide o kávový koncept zahŕňajúci exkluzívny automat na kávu,“ uviedol Radoslav Bosák zo spoločnosti Selecta pre omediach.com.

Je to teda malý vstup značky Starbucks na Slovensko, ktorá prevádzkuje približne 15 tisíc pobočiek po celom svete. Tie sa nezaoberajú len predajom kávy, ale známe sú napríklad predajom predmetov (darčekové hrnčeky) či voľnou Wi-Fi sieťou.

Snímka: omediach.com

Snímka: omediach.com

Zdroj: omediach.com

Snímky: devianart.com, omediach.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Patrik Kováč
Podporte nás

Patrik Kováč

Robím to, čo ma baví, a preto som redaktorom portálu SmeAktual.sk
Patrik Kováč
Podporte nás
Staršie príspevky:
Jeremy Clarkson sa v poslednej časti Top Gear ani nerozlúčil. Pozrite sa, kto ho nahradil

  Posledný diel 22. série známeho Top Gear bol očakávaný každým fanúšikom, hlavne kvôli zlým správam, že jeden z trojice...

Zavrieť