SmeAktual hľadá nové talenty. Aj vy sa môžete stať jeho súčasťou

0

 

Hľadáme nových kolegov. Jedným z nich môžeš byť práve ty. Presvedč sa a zisti, ako na to. 

Ak ste sa sem dočítali, tak nás pravdepodobne poznáte alebo vám niekto článok odporučil. My vás nepoznáme, no to sa môže čoskoro zmeniť.

Koho hľadáme? 

Energických ľudí, ktorí chcú niečo dosiahnuť a neboja sa ísť s kožou na trh. Hľadáme študentov, nezamestnaných a hoci aj mamičky na materskej. Záleží len na tom, či máte talent a baví vás písať o témach, ktoré vás zaujímajú. Môže to byť čokoľvek, čo radi robíte a čo vám je blízke. Hľadáme vás?

Nebudeme…

Nebudeme vás šikanovať, nebudeme vás nútiť, nebudeme vám nadávať a ani sa k vám správať ako šéfovia k svojim zamestnancom. Aj my máme radi, keď máme svoj priestor a kľud. Vtedy sa pracuje skutočne najlepšie.

Budeme…

Ak budete šikovní, budeme vás rozmaznávať. Budeme vám pomáhať dostať sa tam, kam chcete. Budeme s vami spolupracovať tak, aby ste boli spokojní. Presne tak, ako sme my.

Čo treba? 

Predstavte sa nám v krátkom písomnou príhovore. Ak chcete, pošlite nám aj fotku. Nutnosťou sú dva ľubovoľné články, podľa vášho gusta. Snažte sa však, aby vyzerali čo najlepšie. Práve články sú nástrojom, ktorým k ľuďom “prehovárame”. Práve tie sú základom celej našej práce.

Pošlite ich na náš mail redakcia@smeaktual.sk.

Je jedinečný čas a jediné, čo vám môže otvoriť bránu do sveta SmeAktual.sk, ste vy.

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Daily Life of Darth Vader (Snímka: Pawel Kadysz)
Úžasný nápad. Poliak ukázal Darth Vadera ako obyčajného človeka

  Chcete vidieť, ako Darth Vader nakupuje potraviny či robí typické domáce práce? Poľský fotograf Pawel Kadysz vytvoril sériu fotografií, na...

Zavrieť