Slovenský motorkár šialene rýchlo predbehol policajtov. Tí ani nezareagoval

0

 

Na vlastnom videu ukázal priemernú rýchlosť 150 kilometrov za hodinu a riskantné predbiehanie, ktoré nevidíte ani vo filmoch.  

Na portáli motoride.sk uverejnil jeden z členov neuveriteľné video, kde ide z Bánoviec nad Bebravou po bežnej okresnej ceste do Trenčína.

Tam, kde je maximálna dovolená rýchlosť 90 kilometrov za hodinu išiel aj 220 km/h a pokojne a bezproblémovo prebehol pri 137 km/h aj policajné auto, ktoré nestihlo vôbec zareagovať.

Príspevok pridal na fórum používateľ motokozmik, ktorý ale následné videá zmazal (na internete sa však zachovali), navyše na serveri ostala aj cenná diskusia.

Pozeral som na vyplašeného šoféra

„Bol to už stav bez strachu, na to už nie je čas,“ alebo „A je to tu, to, čo som videl miliónkrát na YouTube videách, je teraz tu a teraz som to ja,“ či perla „a vtedy ma zaujal už len vyplašený pohľad vodiča na mňa,“ napísal podľa všetkého motorkár, ktorý mohol každú chvíľu zabiť seba samého alebo niekoho iného.

Obraz o ňom si vytvorí zrejme každý sám.

„Mali by mu zobrať do konca života vodičský preukaz a zatvoriť ho na dva roky,“ povedal pre portál tvnoviny.sk bezpečnostný analytik Marián Ürgeh.

Maximálna pokuta 800 eur

Za hazardovanie so svojim, ale tiež životmi ostatných môže dostať maximálne zákaz činnosti na tri roky a pokutu od 150 do 800 eur.

Úsek, ktorý má na videu asi 20 kilometrov, prešiel motorkár za osem minút. No bežná cesta autom tu trvá približne trojnásobok. Teda priemerná rýchlosť motorkára, ktorý má byť podľa informácií 36 ročný muž z Bánoviec nad Bebravou, bola 150 kilometrov za hodinu. Totožnosť muža už majú policajti poznať.

Celé video zo šialenej jazdy:  

(predbiehanie policajtov je na 4:30)

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Patrik Kováč
Podporte nás

Patrik Kováč

Robím to, čo ma baví, a preto som redaktorom portálu SmeAktual.sk
Patrik Kováč
Podporte nás
Staršie príspevky:
Svet sa pomaly lúči s ďalším zvieracím druhom. Tieto zvieratá vymierajú po tisícoch

  Unikátny druh antilopy čelí vážnemu problému, ktorého menovateľ sa doposiaľ presne neurčil. Denne umierajú tisícky jedincov. Celému druhu Sajgy tak...

Zavrieť