Slovenka ukázala premenu roka. Takto schudla do plaviek

0
Za pol roka schudla 17 kíl a jej fotka s novou identitou dobyla Facebook. 
Volá sa Laura, je zo Žiliny a vyhrala súťaž, ktorá mala ľudí motivovať, aby začali športovať. Jej fotografia získala celkovo cez štyritisíc like-ov na Facebooku a ukazuje, že „kde je vôľa, tam je cesta.“ Teda nič nie je nemožné.
„Zlomovým bodom bolo obdobie okolo vianočných sviatkov 2014, keď som sa na seba pozrela do zrkadla a uvedomila som si, že som zasa tam, kde som nechcela byť,“ uviedla Laura pre fitness centrum FIT UP!, ktoré súťaž usporiadala v rámci svojich pobočiek.
Výherkyňa, ktorá okrem ročného členstva získala výbornú postavu, cvičila sama. Podľa jej vyjadrenia chodila cvičiť päť až šesťkrát do týždňa s tým, že dôraz kládla aj na stravu. „Po silovej časti nesmela chýbať hodina kardia, väčšinou chôdza do kopca na páse,“ uviedla Laura v rámci rozhovoru pre FIT UP.
Za pol roka týmto štýlom schudla 17 kíl a teraz môže motivovať ostatných, ako zmeniť svoj životný štýl a dosiahnuť svoj cieľ.

Opäť ďalšia skvelá premena a dôkaz toho, že ak sa chce, tak sa naozaj dá!Laura Majeríková – členka FIT UP! Ž…

Posted by FIT UP on Tuesday, 21 July 2015

Zdroj: fitup.sk
Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
To, čo len tak neuvidíte. Fotograf zachytil zvuk

  Využíva techniky dlhej expozície, aby zachytil zvuk či pohyb. Brilantný nápad, z ktorého vychádzajú ešte lepšie fotky. Pozrite si zábery od...

Zavrieť