Šialená akcia či prepadák. Takto bude vyzerať nový film o anti-hrdinovi od Marvelu

0

 

V marvelovskom svete môžeme nájsť stovky postáv. Niektorí sú hrdinovia, niektorí zločinci a niektorých by sme len ťažko zaškatuľkovali. Jedným z nich je aj Deadpool.

Bývalý člen špeciálnych jednotiek, žoldnier Wade Wilson, sa podrobil experimentu, vďaka ktorému nadobudol schopnosť rýchleho hojenia. Wade po experimente príjme alterego Deadpool. Vyzbrojený novými schopnosťami a čiernym humorom prenasleduje muža, ktorý mu takmer zničil život.

V hlavnej úlohe sa nám predstaví Ryan Reynolds, ktorý už raz postavu Wadea Wilsona stvárnil vo filme X-Men Origins: Wolverine. Tam bol však len stručne vysvetlený jeho pôvod. Réžiu dostal na starosť Tim Miller, ktorý má zatiaľ za sebou len dva nevýrazné projekty v rámci animovaného filmu.

Deadpool Zdroj: cosmicbooknews.com

Deadpool Zdroj: cosmicbooknews.com

Deadpool je jediná postava od Marvela, ktorá si uvedomuje, že je v komikse. Snaží sa komunikovať s čitateľom a meniť si dej a svoje okolie podľa seba. Režisér by chcel film podať podobným spôsobom.

Natáčanie malo začať už v roku 2012, kedy sa film dočkal prvých pilotných záberov, ale kvôli komplikáciám bolo odložené. Dnes už má stanovený konečný dátum vydania na 12.02.2016.

Scéna z filmu Zdroj: cosmicbooknews.com

Scéna z filmu Zdroj: cosmicbooknews.com

Deadpool je film, ktorý môže dopadnúť dvoma spôsobmi. Buď sa dočkáme nadupanej, šialenej akcie, alebo to bude úplný prepadák.

Galéria:

Zdroj: cosmicbooknews.com
Snímky: cosmicbooknews.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
Živý 650 kilový medveď v objatí mladých modeliek. To všetko kvôli pytliakom

  Medveď Stephen, ktorý skoro neprežil brutálny útok lovcov. Dnes točí filmy a spolu so svojim majiteľom bojujú proti pytliactvu. Pozrite...

Zavrieť